Strach z narkózy

zuzic

vies co este neviem urcite ci pojdem, chceli by este rok pockat takze najskor pojdem tuto jesen lebo nevedia urcite ci je pricina v tej prepazke...do Nr. a ak by to malo pomoct naozaj tak sa neviem uz dockat:)

amanda-

Asi ano neviem, ale mala som to aj opuchnute tak preto bol ešte taky nesumerny. Mala som pocit že sa mi chce vratiť späť ale určite to bol opuch a ja som si to aj tak tlačila podla seba aby mi neostal znova krivo. :-) A ty kam ideš na operáciu? Do BA?

zuzic

tak to by som potom nemusela mat aspon obavy:) dufam ze je to tak:))) ale tebe sa to chcelo vratit...takze si mala zleho chirurga?

amanda-

Neviem potom prečo sa to niekomu vrati naspäť ine vysvetlenie ma nenapada jedine to že to asi nebolo dobre spravene. Hmm

zuzic

hm myslis?...ja si myslim ze nie...ale viem uz kto by ma operoval aj pred tym ma operoval...ale fakt myslis ze ide o to? nejak sa mi to nechce verit...si mi dala chrobaka do hlavy:)))

amanda-

Musiš len dufať aby sa ti to nepokrivilo späť. Neviem od čoho to zavisi, niekomu vydrži rovno operovana prepažka aj celý život a niekomu sa vrati späť. Žeby išlo o šikovnosť chirurga?

zuzic

:D amanda si to predstavujem ako mu nadavas aby drzal pekne:DD len ako prinutim ja ten moj posluchat ked to bude zvnutra:)))