Strach z narkózy

jessica8

ahaa no super ked ti to nevadilo apson nieco pozitivne takze sa nemam coho az tak obavat....a mozem vediet co ti robili??

amanda-

Ako bala som sa ale neverim že ta tabletka učinkovala za 5 min. Čakala som niečo ako točenie hlavy alebo že budem ako napita... ale nič, bolo mi normalne. Možno učinkovala až po operácii lebo keď som sa prebrala tak som hneď zavrela oči a bolo mi všetko jedno aj to že tam ležim naha :-) a vraveli mi zase aby somotvorila či a neišli mi otvoriť ale tak matne som ich vnimala a potom ma odviezli na prebudzaciu izbu.

jessica8

amanda-a to si sa vobec nebala ked ta niesli na tu operacku???kedze ti ten oblbovak nezabral....ja idem zajtra do nemocnice a v utorok ma budu operovat bojim sa trosku...a bude to v kosiciach v nemocnici saca

zuzic

ja viem denz...ale ked je to tak strasne smutne...mlady zdravy chlapec a zrazu ho neni..bez rozlucky...
delphia ja viem...a vedela som to aj ked ma isli uspat a vedela som aj ze sa nemusim zobudit...chcela som len povedat ze strachovanie dievcatu nepomoze...