pre tie,ktore uzivaju Hak

Príspevok v téme: pre tie,ktore uzivaju Hak
monicka2509

ahojte kocky,ja som rok uzivala Lindynette20 a mala som mesiac pauzu a prvu tabletku som mala zobrat v den menstruacie aj tak bolo,len mne nevychadza tak jak je na baleni,ze su oznacene dni a dnes je utorok a ja dnes mam zacat brat nove balenie cize na baleni je pondelok,co mam s tym robit ci to nevadi?

monicka2509

ja som ich brala normalne,presne mi vychadzalo,ze skoncila mi 7dnova pauza v nedelu a v pondelok som zacala brat nove balenie,ale urobila som si pauzu a potom som zacala brat v prvy den menzesu a to bol utorok a aj ta 7dnova pauza mi koncila v pondelok a zacinala som nove balenie v utorok,ja som sa len pytala ci to nevadi,lebo tam su oznacene dni.tak neviem co je na tom,ako soryy slecny originalne

kacka_

dnes je uz asi neskoro ti radit,dobre je zacat tym utorkom,kazda jedna tabletka ma v sebe rovnaky pomer latok,takze technicky je uplne jedno, ktory den zjes,ak bujes jest tie tabletky od utorka zaradom,posledny den v blistri ti vyjde ten vynechany pondelok,ostatne respondentky,ktorych prispevky som si citala sa tiez raz mozu ocitnut v podobnej situacii a uvidime ci sa potom na vas dobre zasmejeme aj my .vela stastia moni

sdcbôs

zacni normalne tym utorkom.a tie dni su tam v podstate len od toho aby si ty nezabudla ked sa pozries na to balenie ze ci si si ju teda dala vcera alebo dnes alebo nie..ak si budes pamatat a nezmiatne ta to tak mozes ti tabletky uzivat aj ako ti pride.