Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

laserová operácia očí

Príspevok v téme: laserová operácia očí
sisulik

Ahojte všetci. Mám 22 rokov a nosím už asi 7 rokov kontaktné šošovky, pričom zrak sa mi už viac menej ustálil (keďže čumím často do pc, tak mám sem tam pocit, že je to horšie, ale minimálne posledné 2-3 roky mi očná už nepridáva ďalšie dioptrie:) ..V poslednej dobe som pri nosení šošoviek mala dosť nekomfortný pocit v očiach a tak som bola takmer na 100% rozhodnutá, že podstúpim niekedy začiatkom budúceho roka po skončení skúškového operáciu laserom. Teraz mám ale nový typ šošoviek a pozerá sa mi o dosť lepšie, no neviem, ako dlho mi to vydrží..Chcem vedieť, či má niekto z vás skúsenosti s laserovou operáciou a očí aké. V súčasnosti je to myslím už na dosť vysokej úrovni, ale bojím sa, či nemám počkať, kým budú deti -známy totiž hovoril, že jeho kamarátke sa po pôrode krátkozrakosť vrátila, ale neviem ani koľko mala dioptrii ani nič podrobnejšie... Nemyslím si však, že tak dlho ešte vydržím čakať, keďže deti plánujem mať možno tesne pred tridsiatkou... Niekde som zase aj čítala, že po rokoch sa krátkozrakosť čiastočne vrátila (čo je najmä pri dnešnom spôsobe života myslím normál), ale potom už nemohla tá dotyčná nosiť šošovky, pretože oči jej dosť scitliveli.
Každý príspevok s vašimi skúsenosťami a názormi uvítam :)Sisa

jajka

mala som 4,5 na oboch očiach, operácia excimer laser
moja sestra bola na operácii tiez a tiez bez problémov. zhorsil sa jej zrak asi o 0,5 približne po troch rokoch a isla zadarmo na opravu

sisulik

vidim, ze si mi odpovedala na tu poslednu skor nez som sa pytala:)...a som rada, ze to hovoris...aj mne sa to zdalo ako nezmysel. najväcsimi zaskodnikmi su asi urcite ten pc a telka :)

sisulik

Dakujem vam moc, idem si to precitat...
a jajka - na teba mam par otazok ak mozem :) tak 1. aky si mala zrak pred operaciou, 2. ktoru metodu si absolvovala (predpokladam ze PRK, aj ked neviem presne, ako dlho sa robi lasik a lasek) a 3. ci uz mas deticky - to sa pytam aj kvoli tomu znamemu, ktory mi hovoril, nech mam najskor deti a az potom nech idem na operaciu... aj ked podla mna to je asi dost individualne a ak sa mi aj zrak napr. v tehotenstve o nieco zhorsi, tak to snad nebude take zle

jajka

ja som mala operáciu v 20, a po pôrode sa mi zrak nezhoršil. ani sa ma nikto pred pôrodom na to nepýtal, či som mala operáciu,až tu na fore som sa dočítala že by to mohol byť problém. ak sa mi zhorší zrak tak len z pc a telky

jajka

je tu na fore takato tema, sú tam skusenosti mnohych ludi
www.zdravie.sk
ja som tiez bola na operácii a som spokojná, uz desat rokov po a ziadny problem

jablonkaa

precitaj si aj tu: www.zdravie.sk
a este si zadaj do vyhladavania v temach heslo laserova operacia oci, bolo tu uz zopar podobnych tem,

_maria_

ahoj sisulik. bola som na laserovej operacii oci. ak chces, mozme si popisat cez maily. moj je: edusan@centrum.sk

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.