Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nezaujem o sex...???

Príspevok v téme: Nezaujem o sex...???
sofia2008

Prosim poradte mi.Je mozne aby 33rocny chlap nemal chut na sex pretoze berie xeroxat?Stale ma odbije s tym ze ho neviem pochopit a nechce to ani rozoberat.Zijeme spolu 3roky predtym mal chut aspon raz do tyzdna...Pred 7tyzdnami sa nam narodila dcerka tak pocas tehotenstva nechcel lebo som tehotna...Uz som aj po prehliadke a stale sa ma ani nedotkne kde je chyba???Niekedy si pripadam ako zobrak ktory prosi o trochu nehy...Ono tych problemov je viac to je na dlhe pisanie

aj ja:(

noo moja ja neviem ale aj moj v poslednej dobe je cudny predtym stacilo ked som sa zohla alebo nejaku blbu pozu aj pri riadeny hodila a mal hhned reci ze hmmm ze aby som mu to nerobila atd ze ma chute,,,, no sexovali sme pred tyzdnom aj to takym sposobom ze som ho donutila a teraz ?? nic proste ja neviem druhu nema aspon tak tvrdi a ani nema kedy no neviem :( a vzdy ked padne tato tema tak hadka no ja mu vycitam to ze sa mu nepacim ale on tvrdi opak no neviem ale ten moj tabletky ziadne nebere tak ja neviem ,,,:(

sofia2008

Ahojte,ubehol tyzden a s nim znova par neuspesnych pokusov o milovanie,znova hadky a moj plac...a jeho odpoved? nemam chut ved vies ze je to tabletkami.asi mu tam namiesto nich dam tic tac a som zvedava na co sa potom vyhovori...

29

u mňa je to 30 ročný,normálne to nie je, ten muž má problém ale hambí sa ho povedať, pre mňa sa to stalo dlhodobo neriešiteľné, so sexy prádielkom som mohla chodiť do nemoty až som prechladla, nahá to bolo ešte horšie, lebo to skončilo mojím plačom vedľa v izbe,jeho podľad na moje nahé telo bolo totožný s pohľadom na reklamu v telke,pri tom je moja postava OK.to som už neskúšala,vonné afrodiziakálne tyčinky? s tým ma vysmial, nekonečné debaty o sexe ho znechutili úplne,moje náreky boli zbytočné, malo to opačnú reakciu, seuxuológovi nepôjde tak som išla sama.výsledok? sám lekár zhodnotil že to nebude maličkosť,nech príde...ha ha ha ...tak sa moje pátranie skončilo....našla som si po 3 rokoch milenca...

sofia2008

ved sex je potrebny k zivotu,nemusim ho mat kazdy den ale aspon pohladenie,trochu nehy po tom tuzi kazdy.tiez hovori ze nema nikoho ale verili by ste mu???z toho potom vznika ziarlivost...Hoci mam 34 ale vyzeram na 26 tak mi kazdy tipuje tak fakt to nepochpim...PRECO?

tomas1986

Ja toto absolutne nepochopim.......Ja som zas s tych,ze by som chcel sexovat v kuse kazdy den aj niekolkokrat...:)a stale nan myslim......Mam priatelku 3 roky...a sex chcem stale viac a viac..a je coraz lepsi

problemik

ro, nedame sa dokopy??? :-))) hehe- to bol pokus, aby si s ausmial. No raz za 3 mesiace je fakt malo. Jaj boze a ked si predstavim ze niekedy aj 5 krat za den a potom som ani chodit nevedela. Az mi je z toho do placu teraz:-(

ro

taktoto uz nepochopi ani ja...v mojom rpiapde je to priatelka co na to nema chut, vraj moc na nu tlacim, ale raz za 3 mesiace je tak strane malo :(

sorosa

Mam ten isty problem, samej sa mi to nezda, nakoniec z nehi vyliezlo, ze mu nesedi moja antika(po rokoch? cudne!) ale dajme tomu, ze mu to bzdem zrat. Pouzivam cipky bo hormony nemozem a guma sem tam praskla. Neviete mi poradit aku by som mala pouzivat???

problemik

no Sofia, je mi to naozaj luto. Ja mam taky isty problem, az na to, ze moja polovicka ma 23, ja tak isto. A tiez s amu sexovat nechce, keby som vedela, ze ma na to niekoho ineho,apson by som to chapala- aj ked by u mna skoncil. Ale nechapem ze niekedy aj niekolko krat za den a teraz nic. TAk maximalne 3x za mesiac. A mozem byt oblecena aj neviem ako, mat neviem ake pradielko sexy, nic nepomaha. :-(

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.