Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Melír.....menzes

Príspevok v téme: Melír.....menzes
smejo4ja

Ahojte chcela by som radu idem 14 Novembra na stužkovú a chcem si dať spraviť melír. a neviem čo je vhodné dva dni pred menzesom ale radšej týždeň lebo som počula že to nie je dobré. tak čo je na tom pravdy?? lebo ja mám plavé vlasy a chcem si dať medeno blondaví melír a kaderníčka povedala tak približne 2 týždne dopredu aby to nebolo staré a ani nové tak prosím rada.,......... Ďakujem

kamilka

ja len ze ci to nie su povery, ze je to proste zlou farbou, ktora by kedykolvek chytila na rysavo, nielen pocas menzesu. aj mne sa stalo, ze mi chytila farba oranzovo, ale dovodom bolo domacke farbenie a nekvalitna farba

kamilka

no ja si farbim vlasy na blond uz asi 6 rokov a nic take som nespozorovala, naozaj mi je jedno kedy si ich farbim

tronka

ahoj nedavajte si cez menzes farbit vlasy mam to otestovane na sebe davala som si zosvetlit a nic mi to nechytilo na prvy krat druhy krat cez menzes mi to chytilo na rysavo :( ako mne sa rysava paci ale to co som mala ja to bolo taka farba ako maju sliepky perie :(

monro

Urcite bude na tom nieco pravda. Ja mam tiez taku skusenost. Pocas menzesu a u mna aj v tehotenstve bol melir skoro neviditelny, vobec mi nechytil, mohla som ho mat na hlave aj dve hodiny.

petulika

no ano, na sebe som to zistila tak pred 4mi rokmi.. a ešte aj to, že fakt na mojej pokožke(keď mám menzes)nevydrží voňavka a make-up mi zlezie o dosť rýchlejšie ako bežne.. asi som fakt exemplár:)

petulika

no povera to nie je..lebo mne už ani tak cca 5dní pred menzesom nechytí nič na vlasy-ani farba ani šampón-takže je to pravda. Preto si farbím vlasy až po menzesy. Neviem,možno to niekomu chytí aj tak.

kataaa

Vravi sa, ze pocas menzesu sa nemaju vlasy farbit, ze ti to moze inac chytit. Ale neviem ci je to pravda, ci len taka povera.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Melír.....menzes - Fórum - ZDRAVIE.sk