Otázka ohľadom pharmatexu

sorosa

No tvrdi ze to moc masti. Ja neviem, ja s tym problem nemam. Mam to skusat teda s kondomom??? Alebo ze by som si dala pharmatex a sex mala po pol hodine??? Ja neviem, hod nejaku radu. DIK

palo palo

Pharmatex sa teda môže používať s kondómom. Ale neviete či so všetkými? Mám na mysli kondómy s príchuťou alebo s kadejakými efektami, či tieto neznižujú účinok. Najlepšie sú asi obyčajné kondómy, však?

niekto

hmm no ja stym nemam problem premna je to asi najlepsia antikoncepcia
hmm neviem ako moze nic necitit ja by som nepoznal rozdiel

pharmatex neobsahuje ziadne hormony je to len velmi ucinny spermicid cize lokalna antikoncepcia a ak sa dobre pamatam nema ziadne vedlajsie ucinky narozdiel od HAK

nyap

Este by ste mohli sem pridat skusenosti so Phamatexom!Aj ja si uvazujem nad tym a tiez mam 21...Neviete ci Pharmatex obsahuje hormony?

sorosa

NIEKTO, prosím ťa mám na teba otázku. Vyhovuje Ti takáto forma ochrany? Môj partner tvrdí že je to o ničom, je to mastné a kĺzavé. Vraj nič necíti. Je to lepšie z kondómom??? Mrzí ma to nemôžem hormóny ani danu, mne takáto antika vyhovuje. Čo robiť. Chcem preto vedieť pocity muža. DIK

cooldjka

ja ked som si ho kupovala v nitre v lekarni,tak gel stal 180 a kapsule 210. kapsule su na 10 pouziti, gel neviem...

niekto

Pharmatex ma byt skoro tak ucinny ako Hak
cize z 200 zien ktore ho pouzivali cely rok otehotnela 1
www.pharmatex.sk
my to inak vacsinou kombinujeme s kondomom alebo sa do nej neurobim
btw mydlo neutralizuje ucinok uz v stopovich mnozstvach