Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

su uz vakciny?

majka_

ja RNG nie som jedna z tych, ktore ked sa dozvedia, ze je na trhu nova vakcina proti neviem comu si ju okamzite necha pichnut. chcela by som, aby organizmus aj sam zabojoval a nie len nejake latky do seba daval. ale ta vakcina proti chripke sa mi osvedcila. chripku som mala naposledy na strednej skole pred 4 rokmi asi, ale "vynahradilo" sa mi to zapalmi priedusiek a anginami. uz na druhej strane ani neviem, co robit, lebo imunitu mam hrozne slabucku a vraj ludia s tak slabuckou imunitou by sa mali dat zaockovat. tak preto chcem ist.

ale zaujima ma este to, co som sa pytala. kedy moze alergolog navrhnut ockovanie proti pneumokokom? vraj by sa mohlo ockovat tak, ze vakcina proti chripke a proti pneumokokom sa moze podat v tu istu dobu. ale som pocula, ze ked alergolog navrhne tu vakcinu proti pneumokokom, ze je zadarmo. kolko sa za nu plati teraz?

RNG

rozne temy na ockovanie uz bezali.
Ockovacie latky na jednej strane zvysia obranu proti konkretnej chorobe, proti ktorej su navrhnute, ale zanesu do tela rozne zamorenia, co znizi celkovu obranyschopnost tela. Preto treba brat do uvahy pomer medzi kladom a zaporom jednotlivych ockovani. Zialbohu, zapory ockovania sa systematicky potlacaju medickym priemyslom.
Napriek tomu su rozne statistiky hovoriace proti plosnemu pouzivaniu ockovania v takej miere, ako je odporucane, tj zakazdym, ked vivinu novu ockovaciu latku snazia sa znasilnit ludi na to aby sa dali zaockovat.
A to aj proti chrobam, ktore sa prakticky vobec nevyskytuju v danej oblasti.
Statistiky za poslednych 20 rokov nehovoria priaznivo na ockovanie proti chripkam. Virusov je hromada, casto sa menia a povacsine vakciny distribuovane sa nezhoduju s virusami, z ktorych su epidemie.
Moj osobny pristup vyplyvajuci z informacii roznych lekarov-vyskumnikov nepatriacich do hlavneho telesa medickeho priemyslu je, ze najlepsia obrana voci virusom je zvysovanie viralnej odolnosti prirodnymi prostriedkami, ktorych je hromada a ktore nemaju ziadne zle ucinky.
Tym sa nemusis obmedzovat na niektory specialny virus, lebo tie prostriedky su sirokospektralne, tj ucinne proti prakticky vsetkym virusom.Vcitane tych, ktore nosime v tele cely zivot.

irena1960

SOM ZA OCKOVANIE. V r,1998 som mala chrípku, zvýšenú teplotum takmer 3 mesiace, úplne oslabený imunitný systém. Od tej doby očkovanie-lenčo sa objaví vakcína v lekárňach, ma začiatku okrobra Imunol kvapky 1 fľaša a aspoň mesiac-dva pravidelne tabletky C-Vitamin 600g a samozrejme kupujem si aj nejaké ovocie a zeleninu- Od tej doby žiadna chrípa

majka_

dakujem esther, ale som mala namysli, ze ci navrhuje alergolog aj ockovanie proti pneumokokom pre dospelych, nie pre deti.

esther

alergolog navrhuje vakcinu proti chripke individualne. mne napr. pred troma rokmi odporucala dat sa zaockovat, neplatila som nic za to. tento rok mi neodporucala. zrejme to suvisi s tym, ze sa mi pridruzili ine diagnozy.

majka_

dakujem ti pekne :o). spytam sa. podla mna je ockovanie proti chripke dobrou volbou nez nedat sa zaockovat. ja sa davam ockovat v kuse asi 5 rokov (vtedy som sa davala sporadicky ockovat) a odvtedy som chripku konkretne nedostala, ale ochorela som na anginu, obcas nadcha a tak. i ked ta angina mala trosku horsi priebeh v tom zmysle, ze mi jedne antibiotika nezabrali. na zltacku som sa este ockovat nedala. a este trosku tu temicku rozsirim: som citala niekde, ze ti, ktori maju slabu imunitu (moj pripad) by sa mali dat zaockovat zaroven s ockovanim proti chripke aj proti pneumokokom. jedna pani hovorila tusim tu na fore, ze jej to ockovanie odporucala alergologicka a tak mala toto ockovanie zadarmo. kolko sa za toto ockovanie plati? kedy ho alergologicka navrhuje? byvam dost casto chora. zaciatkom roka som za 2 mesiace vybrala 8 antibiotik a to je trosku moc... a uz aj teraz som 2. krat chora za posledne 2 tyzdne. ale lieky zatial brat nechcem.

tak to je

majka - skus ist za svojou lekarkou sa popytat, ta bude vediet.
vsuniem sa ti do temy - zaujimal by ma vas nazor na ockovanie, napr. proti chripke, proti zltacke? co na to hovorite, ano ci nie? velmi by ma potesili aj nazory odbornikov.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

su uz vakciny? - Fórum - ZDRAVIE.sk