Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

krvne skupiny

dd

tato tema tu uz bola x krat, ak ma zena rh negat. a muz rh pozit. - jedine vtedy by mohli nastat problemy a aj to len v pripade, ked dieta zdedi po otcovi rh pozit.teda vtedy by matka a dieta mali opacne rh faktory a matka by mohla mat z dietata "pocit", ze je to skodca a mohla by zacat vytvarat protilatky proti dietatu.v dnesnej dobe to uz je ale v pohode, aj ja mam rh negat. a manzel rh pozit., mame zatial jednu dcerku - zdedila po manzelovi rh pozit., cele tehotenstvo mi sledovali hladinu protilatok - konkretne to boli za tych 38tyz. 3 odbery, vsetko bolo v poriadku a po porode, tusim na druhy den mi pichli injekciu, rhega a tak by malo byt vsetko v poriadku aj pri dalsich detoch.a ja sama som z 3surodencov a nasi rodicia maju tiez opacne rh faktory a vsetci sme zdravi, v poriadku. v ostatnych pripadoch, okrem spominaneho, je vsetko v poriadku a z hladiska rh faktora nic nehrozi..

adela64

V sucasnosti to uz neni taky problem ako mozno kedysi.A nyvse ak mate obaja rovnaky faktor tak je to praveze dobre.Tyka sa to len zien ktore maju Rh negativ a muz by mal pozitiv tak jednoducho povedane do zarodku by sa dostalo cez telo matky nieco,co matka nema a mohlo by dojst ku kompikaciam,ale s tym uz dnes si lekari poradia ano ide o ockovanie a je po probleme:-)ked ma zena pozitiv a muz negativ tak nic sa nedeje.Je to len u zien ktore maju Rh-.

wendy

aha.. no dakujem... presne nieco take som pocula, ze ked su obaja rh negat., tak by to matke mohlo sposobit nejake zdravotne problemy pocas tehotenstva a ze to treba nejak podchytit vsas a neviem ci nejaku injekciu pichnut... aby to bolo ok... tak uz som mudrejsia trochu, dakujem

m&m

Ahoj ja som 7 mesiaci tehotenstva a s manzelom mame obaja rovnaku krvnu skupinu. Ja som RH+. Ked sme sa lekara pytali, ci je to problem, povedal, ze nie iba ak by som bola Rh-, vtedy sa robia krvne testy na protilatky. Ale ze ani to problem nie je;)

kerko

no pokial viem tak vy by ste problemy mat nemali. len vtedy ak by bol plod rh pozitivny, mohlo by mat dieta novorodenecku zltacku. ale nie som odbornik

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.