Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ALOE VERA

Ivka 1

Prečo s umelou kyselinou ascorbovou?
Veď sa dajú použiť citróny,citrusy a pomaranče ako prírodný konzervačný prostriedok.Od ktorých firiem ste skúšali
gely? Ja mám skúsenosti s gélom FLP. Ten si už skúšala dávať deťom? Mojim veľmi chutil s príchuťou broskyne.

jaja-jaja

Tak Z aloe vera, nie S, od FLP mám vlastné veľmi dobré skúsenosti pri gyn. problémoch, pri skleróza multiplex.

silviia

preto som hladala aloe bez benzoanu a RNG ho mal-a inak bol jediny co chutil aj mojim detom napriek tomu ze nemal ziadne prichute a isli sa za nim potrhat. ine gely aloe od roznych firiem im nechutili ani ochutene :)

silviia

Ivka, ono ten chemicky benzoan sodny sam o sebe by az tak v tom aloe nevadil ale spolu s umelou kys. askorbovou reaguju a tvori sa karcinogenny benzen

Ivka 1

Z hadieho jedu sa pripravujú rôzne mastičky, takže tiež sa používa na liečebné účely.Čo je v primeranom množstve
liek,vo zvýšených dávkach môže škodiť.

RNG

inac v tom aloe vera, co som mal v obchodoch bolo 99.3% vnutorneho gelu, nezahriateho a nekonzervovaneho a 0.7 % kyseliny askorbovej=vitamin C ako konzervantu.

RNG

plno latok , co sa pouzivaju ako pridavku(e-cka) do vselicoho su prirodne, vlastne velka vacsina.
Ale prirodny je aj hadi jed.
Nie vsetko prirodne je pre nas dobre. Preto to treba obmedzovat na zname potraviny a doplnky bez skodlivych postrannych ucinkov.

Ivka 1

Benzoan sodný sa nachádza aj v lesných plodoch, takže nemusí byť hneď karcinogénny. Lesné plody - hlavne čierne
maliny patria do skupiny antioxidantov.

silviia

lucia, po tvoje gely tiez nemusia ludia do nemecka...ked si tu ty
ja som si aloe gel od RNG kupovala tu na sk . neuveritelne, vsak?
a vies ze to co pises ty o svojom gele, pisu aj ine firmy tak, napr aj FLP sa o svojom vyjadruje ako jedine pravom a cistom na trhu , a vyrabanom priamo a nie z prasku atd, takze vyber je siroky, aspon podla reklam, no vsade pisu ze bez chemickych prisad no a ja som tam nasla benzoan sodny-karcinogen napr., no a u RNG tam nebol-aspon teda uvedeny, aj cena bola fajn. a chutilo to aj bez prichuti aspon prirodzene

lucia84

napisala som len to co som sa dozvedela o tych koncentratoch a prasku, zial nie kazdemu sa podari dostat raz za mesiac do arizony po gel ako tebe

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.