ALOE VERA

RNG

silvia, pokial mozem verit vyrobcovi, tak je povacsine z divokych rastlin a samozrejme spracovane za studena.To je zaklad ucinku.Kvalita je GMP, tj za studene spracovanie zarucuje nielen vyrobca, ale aj nezavisla kontrola.

RNG

silvia, aloe je rastlinna stava s obsahom latok, ktore v nasej beznej potrave chybaju do znacnej miery, takze je dobry doplnok. Pri dlhsom brani sa zlepsi struktura bunecnych stien(obsah galaktozy) a tym znizi moznost prieniku bakterii a virusov do buniek, co je svojim sposobom zvysenie imunity tela.
Ziadny zazrak, ale prispieva k hojeniu a imunite a teda je dobry doplnok vyzivy.
Hoci nie je priamo liecivo, pomaha liecit rozne choroby, vcitane "autoimunnych".
Ako zdroj stopovych mineralov je dobry zdroj, lebo je obvykle zbierana z divoko rastucich rastlin na nevycerpanej neobrabanej pode.
Tie ktore su pestovane intenzivne polnohospodarsky postupne vyrabuju podu, takze nemaju taku hodnotu stopovych mineralov, ako divoke.
Zahriatim cez 50 stupnov celzia sa znacne znicia niektore hodnoty v nej, preto nepasterizovana za studena vytlacena z filetovanych(orezanych zo zelenej vrstvy) listov je najkvalitnejsia.
Po otvoreni sa musi chladit a vypit co najskor, vyrobca udava 1 mesiac v ladnicke, ja sa skor klonim k 2 tyzdnom a rychlejsie.

silviia

no ja osobne si myslim, ze tych 200 sk za necely polliter aloe kvalitneho a cisteho bez aromy a benzoanu sodneho u RNG v obchode je zadarmo!!! lepsi som nenasla. a ku podivu, taky bez prichute je najpitelnejsi co sa chute tyka aj pre deti. na co vsetko ucinkuje, to neviem, mozno RNG by mohol o tom trosku pohovorit...

,,,,,,,

Zalezi aj od mnozstva.Nieje flasa ako flasa. RNG tiez pyta za 0,473l 216,--Sk,to mas tak na tyzden - dva.Tiez to
nieje super lacne. Jasne 1000,-- uz je moc, tych 600 - 700,-- za 1l je este unosnych.

suedenim

Ja nevravim ze nepomaha, len je to zderstvo pytat za flasku 600-1000 sk, ved je to chore na hlavu. Je to vyborny potravinovy doplnok,ale nieje to liek. Aj ked je jasne ze dealeri slubuju, nahovaraju, vychvaluju az do nebies,ved na tom zarabaju. A nahodou o aloe toho viem az az,preto viem,ze to nieje ziaden zazrak bozi,aj ked pomaha.

triška

Ja práve budem končiť 6.fľašu Aloe od LR tuším tak je tá značka.Bolo to dosť finančne náročné... Problém kvôli,ktorému som to začala užívať musím podrobiť lekárskej kontróle.Ale cítim sa zdá sa rovnako.Ženské veci sa mi však popravili.Jedno čo musím priznať,že som kašľala na pitný režim čo je dosť veľká chyby!Inak si myslím,že to Aloe má určite niečo do seba.Predtým som užívala Alveo a to sa mi zdalo byť lepšie....uvidím po kontróle.Takže tak :))
Inak zastávam názor RNG,že lieky možno pomôžu ale "zanesú" celý organizmus inými "humusmi" treba sa naučiť využívať dary prírody :))

suedenim

Nieje to ziaden zazrak, urcite za tu cenu nestoji co vacinou dealeri ponukaju. Ma pozitivne ucinky a pomaha pri vela veciach,ale nieje to zazrak,pozor na prazdne sluby dealerov. Ked chces skusit aloe, kup si od RNG, ma normalne ceny a rovnaku ucinnost