Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Uz mi z toho všetkého šibe.. a výpadky...

Príspevok v téme: Uz mi z toho všetkého šibe.. a výpadky...
spongya

ahooojky..... jaaaa mam už vážne pocit žee o chvilu skončím na psychyatrii... mááám burtálne stresy zovšetkého... uplne ked mam ist do obchodu do auotbusu.. ale v škole k tabulii... vždy mám velky strach z neičoho... vačšinou strápnenia..... a potom prídem domov a sedím a učím sa až do včerea von chodiť nemožem... ani nič :((( a ked to namna pride tak robím také vecí ako že lahnem pod stol omotám si kabel okolo krku zapichnem sponku na nos a ležím a pozerám do blba aj hodinuuu :/// aj vám sa stáva nejčo podobné či som jediny idiot ?? ://

alina331646

a mamina ta vidí pri takých veciach??? preco nemozes chodit von??? len z ucebníc ani einstein nevyrástol!!!! ucenie neni vsetko, viac su skusenosti a tie získas ked sa budes stretávat z ludmi. to ale neznamená ze más sa prestat ucit, ale primerane a toto nerob - neuc sa hned co prides domov, ale daj si aspon hodinu dve pauzu - sport, hudobny nastroj, kreslenie, spev, tanec, hudba....cokolvek co más rada. a potom sa uč a kolko to uz zalezi od okolnosti. a preco sa tak správas ked pride mama???? skryvas sa pred nou??? a preco??? upresni to, lebo ti nemozem pomoct. ty newes ze stací trochu nepozornosti a mozes sa tym kablom zaškrtit????? skús zájsť za psychologom, ten ti poradí a zistí co je vo veci, za psychologa sa nemusis hanbit!!!! nemás kamosky??? ved si obcas vyrazte von, do kina....na diskotéku.....ved svet je taký krásny.....netreba ho presediet pred knihami celý zivot!!!! uzívaj si dievca primerane a bude to v pohode, drzím ti palce, ak chces, moj mail na pokeci je Lily1945, kludne napís......ale povedz kto si.......

hha

normálna vec, stávalo sa to aj mne že som bol zo všetkeho vystresovaný, to chce len čas a chladnu hlavu... a nesed len doma nad knihami, síce je fajn mat ale netreba to prehavnat, najdi si kamarato

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Uz mi z toho všetkého šibe.. a výpadky... - Fórum - ZDRAVIE.sk