Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

EXISTUJE NEJAKY PRIPRAVOK NA RAST RS ASPON O 1 CISLO????

henyy

neexistuju ziadne special pripravky na rast prs..ja som sa poradila s gynekologom,on mi predpisal antikoncepciu ktora obsahovala len zenske hormony...ale prsia sa mi nafukli prilis rychlo,co malo za nasledok ze na mliecnej zlaze sa mi vytvorila bolestiva hrcka...takze jediny sposob je plasticka operacia,co tiez nie je naj sposob.....

ikuska

zmatena

to fakt z masticky narastu??? no neviem neviem
a ake tabletky??? dufam ale ze pises pravdu akano prosim ta zisti mi ako sa volaju tie tabletky

ikuska

ja sa tiez bojim ze cela priberiem.........
ak tu niekto vie o takych co naozaj zaberaju bola by som rada keby ze napisete ako sa volaju. lebo niekomu pomozu a niekomu nie

myslim ze niektore hadam aj pomahaju ae ktore???
kee su tabletky na chudnutie,na priberanie,na zvecsenie penisu,alebo aj taka antikoncepcia a tie zaberu preco by nemohli aj tie na prsia???

mirka 23

Aj ja si myslím, že Erika klame. Nie je možné, aby z tabletiek tak narástli prsia. Vidno, že má silikóny.

ninab

baby erika klame jak sa patri, ma silikonove prsia ALE!
ja som pribrala z yadinu-antikoncepcia (dost asi 9kg) zacala som brat aj decolen-fakt najlacnejsi dostupny pripravok, takze som to kombinovala..neskor som pojedla bust plus ale malo asi len 10tabl, nakolko som sa vyhadzala a mala som z nuliek malickych jednotiek, fakt dvojky!

zmatena

nooo ikuska v lekarni je dostat masticka a aj tabletky na zvacsenie prs. neviem presne nazov, ale ked sa lekarnicky spytas, urcite ti poradi. ja som to vyskusala, a aj sa mi o to pol cislo az cislo zvacsili po mesiaci uzivania tabletiek za cca 8OO korun, no ked som to vysadila, prsia spadli tiez. to iste aj s antikou, taky cilest, pri jeho uzivani sa mi prsia zvacsili viac ako o cislo, no pribrala som aj celkovo zo 5 kg - to sa da ale cvivenim zhodit... tak vela stastia

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

EXISTUJE NEJAKY PRIPRAVOK NA RAST RS ASPON O 1 CISLO???? - Fórum - ZDRAVIE.sk