Vzťah-nevzťah, ako z toho von...?

Príspevok v téme: Vzťah-nevzťah, ako z toho von...?
bonboniera

Dlho som rozmýšľala- napísať, nenapísať, ale neviem ako sa dostať z toho bludného kruhu, v ktorom krúžim už asi rok, takže som sa rozhodla skúsiť. Zaľubila som sa do ženatého muža, alebo skôr- zaľúbili sme sa. Pracujeme spolu a to je prvý kameň úrazu. Chvíľu sme mali románik, ale keďže je ženatý a má malé deti, ja aj on sme sa rozhodli to ukončiť a zostať priateľmi. Keďže sa každý deň stretávame na pracovisku, nebolo to vôbec jednoduché, každý sme si to riešili v sebe a po svojom a prestali sme úplne komunikovať. Obaja sme vedeli, že ten druhý stále niečo cíti, ale nemohli sme byť spolu. Trvalo to pár mesiacov, potom sa zrazu niečo stalo a všetko sa na nás zas zosypalo, akoby nejaký nový začiatok, ale nie priateľstva, ale lásky, ktorá v nás bola stále. Lenže, opäť je to tam, kde to bolo, snažíme sa spolu komunikovať ako priatelia, ale nejde to, mám pocit, že ak s tým niečo nespravíme, opäť sa začneme ignorovať a to už nechcem, bolo to veľmi ťažké ako v súkromí, tak v práci. Spolu byť nemôžme, ale ani od seba a ja sa správam veľmi chladne, aj keď nechcem- asi obrana... Veľmi to bolí, ale chcem sa pohnúť z miesta a začať sa s ním baviť aspoň v rámci možnosti ako s kamarátom. Osparavedlňujem sa za dlhý príspevok, uvítam každú radu, príspevok, každý názor zvonku na celú situáciu a prípadne ešte doplním, čo som zabudla. Vopred ďakujem za vyjedrenie, prípadne pomoc.

bonboniera

ked tak nad tym rozmyslam, absolutne nic okrem sklamania mi to nedalo. on ako clovek pre mna vela znamena, ale to by sme sa museli stratnut za inych okolnosti a v inom casopriestore..

bonboniera

ok, idem sr*t nanho. mariaa, mas pravdu, citim k nemu este dost, ale idem si vsimat jeho zle stranky, mozno sa mi zhnusi (dufam).. coskoro dokoncim skolu a budem moct odist, to je jedine na co sa tesim, ze budem moct konecne zlahka dychat a zabudnut.

rachab

tiez by som si povedala, ze v zivote sa mi nemoze stat ze sa zalubim do zenateho a ani som sa zatial nie, ale ked si si aj ty toto povedala asi si s tym nepocitala. Problem je, ze si nemala dopustit ani najmensi romanik...Teraz uz len utekat a roztrhat vsetky puta...

[zruseny12]

jednoducha rada...ked nemozes odist z prace...tak si povec...JE ZENATY,A NIE JE PRE MNA...A CITY PRENECHAJ PRE SLOBODNEHO...HLADAJ INDE A HLAVNE NEZADANEHO...
...vies nechcem ta tu nejak sudit,ale treba rozmyslat predtym,ked sa do niecoho pustis,a nie potom lamentovat,myslis si,ze inym zenam sa to nestava?aj nam zadanym,ze maju o nas muzi zaujem,ale zalezi len na nasom postoji...ako sa zachovame...
daj mu jasne na javo,ze nemas o neho zaujem a hotovo,len podla tvojho pisania,ty citis k nemu este dost...nenachadzam slov na to,v tom ti neporadim...proste zenaty by mal byt pre teba tabu a hotovo....

bonboniera

mariaa, viem, ze si za to mozem sama. predtym som neverila, ze sa mozem zalubit do zenateho chlapa. absolutne som nad nim vtedy nerozmyslala ako nad nejakym "objektom tuzby". a ked som si to uvedomila, myslim, ze uz bolo neskoro.

bonboniera

barbinka, samozrejme, ze s tym chcem nieco robit. mozno by som chcela pocut aj niekoho, kto v podobnej- rovnakej situacii bol a ako to riesil, pripadne (ne)vyriesil. aby sme si rozumeli, uz spolu dlhsiu dobu nic nemame, len stale nieco citim a viem, ze on tiez, lebo sme sa o tom rozpravali. ano, pripustam, ze to mozu byt len take rozpravocky starej matere, alez mojej starny sa jedna o city a tie sa mi nedari zabit. z prace by som najradsej odisla, ale nemozem..

[zruseny12]

bonboniera,ale toto ti tu nikto neporadi,mozu ti tu napisat neviem,co aj tak si urobis po svojom,aspon si myslim,lebo ty si dost v zlozitej situacii,a prepac sama si sa do nej dostala...predtym si nerozmyslala,ze je zenaty?nepozerala si na to?/neber to ako utok na teba,len sa ta na to pytam...necitala som prispevky dozadu tvoje..../

barbinka

bonboniera rady si už dostala. ja mám skôr pocit, že ty s tým nič nechceš robiť. ako už niekto písal. najlepšie bude ak odídeš z práce, lenže to nechceš. druhá možnosť je tá, že sa poriadne zamiluješ. to môže trvať trvať dlhšiu dobu, takže treba odtiaľ odísť.