Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pocikáva sa vo škôlke

Príspevok v téme: Pocikáva sa vo škôlke
inuška 31

Zdravím všetky maminy. Prosím poraďte mi, môj syn má 3 roky a štyri mesiace, teraz od septembra navštevuje škôlku. Velmi sa mu tam páči, je spokojný, len má problém, stále od začiatku sa počas spánku vo škôlke pociká.Takže každý deň, keď idem preňho, už ma čaká pocikaná plachta a pyžamko.Som z toho zúfala, lebo len vo škôlke sa pociká. Bez plienok je vyše roka, doma celú noc pekne spinká a ráno je suchučky.Nechápem, dnes som mu dala deku, aby mu ju dali pod plachtu, možno že mu je zima, alebo ja už neviem. Ináč je velmi šikovný, pani učitelka je spokojná, len to cikanie. Poraďte prosím

duška

Inuška,aj my sme mali s mojim malým takýto problém.Minulý rok nastúpil do škôlky a tiež sa pocikával nejakú dobu.Je to aj psychická záležitosť,kým si zvykne.Môjmu malému tiež netrebalo cikať pred spaním a počas spánku sa pocikal.Tiež som bola zúfalá,lebo to bolo počas týždňa aj 3krát.Ale netreba to brať na ľahkú váhu,môže tu ísť aj o podchladenie.My sme boli s tým u detskej lekárky,vzala mu moč a fakt bol podchladený.Robila som mu urologický čaj každý deň a prešlo to.Vyskúšaj to a daj mi vedieť ako ste dopadli.Držím palce.

1eny1

to sa zvykne ešte stávať. Možno je to aj trošku v psychike dieťaťa.Bol doma a zrazu je bez mami v škôlke. Skús popýtať učiteľku nech dohliadne aby pred spaním šiel na zachod. Možno povie , že bol, že mu netreba...a potom sa pociká. Učiteľka ma kopec detí, nemôže si odškrtavať kto bol a kto nie. A možno je to aj v tom, že sa ochladilo.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pocikáva sa vo škôlke - Fórum - ZDRAVIE.sk