Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ocny problem

Príspevok v téme: ocny problem
jablcko:-))

ahojte,
pred dvoma tyzdnami som dostala prievan do oka(teda aspon si myslim ze to bol prievan)oko ma strasne stipalo rezalo a videla som na nho velmi hmlisto lenze po takych troch dnoch to ustupilo a oko som uz mala ciste ale na to sa mi v kutiku urobila taka bolestiva ranka na ktorej bola chrasta a ta sa mi stale zlupovala, a pred par dnami sa mi zase oko zapalilo mala som ho cervene ako paradajka ale zase to po troch dnoch preslo a ta chrasta je tam stale,,,, a vcera vecer som zase pocitila v oku take pichanie a svrbenie a dnes rano ked som vstala tak som myslela ze odpadnem na oko som videla len hmlisto a mala som ho priserne cervene ani mi nebolo vidno ze nejake bielko mam ... neviem ci mam zapal alebo co nebola som u lekara a neviem ci mam ist alebo co stretol sa uz niekto s takym niecim nemate nejaky recept aby mi to zmizlo a uz sa to nevratilo?? vopred dakujem za prispevky

tronka

jablcko len ty moja utekaj cim skor tym lepsie k ocnemu ,,,s takymi vecami sa nesranduje a ked sa ti to stale vracia tak to bude nieco vaznejsie no neviem nechcem ta strasit nie som doktor,,,ale ja by som sla hned oci su predsa len cilive ,,,

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ocny problem - Fórum - ZDRAVIE.sk