Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

NÁHODA, ČI?

:)

prestanteeee lebo zacnem podozrievat draheho:DDDale to snad nie.ale mne sa tiez kamoska rozisla s priatelom hned potom ako sa im narodil syn,brat sa mi skoro po 20 rokch manzelstva rozviedol.je to divne.

sama

No ja mam presne ten isty dojem,ze tento rok je nejaky zvlastny na rozchody,aj ja to ma za sebou,ale na druhej strane aj plodny,tolko babätiek co sa narodilo a pocalo toho roku,ojojoj!!!,ta gulata osmicka ma nieco do seba,dufajme,ze buduci rok bude lepsi,co sa tyka vztahov a porozumenia medzi ludmi.........

froni

Noo..nieco na tom bude. ved aj pary, ako Tasler-Wisterova, Predna-Sarkan, Christova-Beno,Palonder-Soul..a ani tych svadieb nebolo najmenej. divne

lizinka

síce..je pravda, aj ja poznám dosť párov, ktoré si tento rok povedali áno..tak je to možno nejaký prelomový rok..buď rozchod, alebo svadba..ale každopádne je tento rok na vzťahy výnimočný..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

NÁHODA, ČI? - Fórum - ZDRAVIE.sk