Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pouzivat puder alebo nie?

veverqua

Puder sluzi na definitivne zafixovanie make upu, idealne je, ked sa obe zlozky spoja. Osobne si zivot bez pudru predstavit neviem. Aj ked niekto nema od prirody mastnu plet, myslim, ze zmatnenie pomocou pudru posluzi uplne kazdemu typu pleti. Ja som teda rozhodne za.

tronka

ahoj no ja len puder pouzivam lebo nemozem make up ,mam mastnu plet a make up mi nevydrzi dlho,potom sa lesknem ako prasa tak len puder ,,,teraz mas vela druhov aj na zmiesanu plet ja jednoznacne pouzivam SHISEIDO dostat ho v parfumerke je fakt dobry a dlho vydrzi ,,,a aj to ze mas 14 rokov tak ten make up ja by som si na tvojom mieste nedavala si este mlada

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pouzivat puder alebo nie? - Fórum - ZDRAVIE.sk