Neverna!

DESmodka

vsetci jej tu radite rozchode, ze ho nelubi a pod..., ved sa zamyslite... kazdy jeden z vas aspon raz v zivote myslel na to ake by to bolo s inym, kto mi chce tvrdit ze nie, tak klame len sam seba!!!!

kekso

..najschopnejsom, najvacsom jedincovi..coze na tom, ze je hlupy ako bedna gitu, a obcasne ta z prevencie preplesne..ale hlavne, ze budes mat mercedes..

kekso

vies nezabudka, nezabudaj, ze my ludia nie sme zvery..vacsinu z nas neovladaju len pudy z nohaviciek, tak ako teba..obcas treba pouzit aj to, comu sa hovori inteligencia..takze kludne to rob na mercedesi, ci na trabante..

nezabudka

nejako moralisticky ste to vacsinou zhodnotili, zial priroda nie je to, co nasa takzvana moralka. z biologickeho hladiska je celkom prirodzene, ze sa samica obzera po najvacsom a najschopnejsom jedincovi, ktory zaruci zivotaschopne potomostvo. koniec koncov bude na nej to potomstvo vychovat a tiez nie je jedno v akych podmienkach, preto vacsinou vitazi Mercedes pred Trabantom. je to krute, ale aj priroda je kruta

kekso

tak weraa nech sa ti dari, a nech udrzis svoj sexualny temperament na uzde co najviac, aby ti nenarobil neprijemne problemy..

kekso

z dlhodobeho hladiska ho lepsia sprava nemohla stretnut..ani nevie, ake ma stastie, ze sa ta zbavil, i ked nie svojim pricinenim..

weraaaa

hmm mam 19r on 23r a vcera vecer som sa snim radsej rozisla...bol sklamany ale je to tak ovela lepsie...uz nie sme ani kamarati,proste rozisli sme sa navzdy