Neverna!

moniqa87

wera, nech si hovori kto chce co chce s vekom to nic nemusi mat... proste si na vazny vztah nezrela a evidentne aj ked ho mas rada, ale nemilujes ho...
radsej sa rozidte aby si mu neublizila viac ako treba a vztah hladaj az ked sa budes nan citit plne pripravena...

catherin

Prečo na ňu útočíte? Veď sme sa nedozvedeli koľko má rokov. Ak má 17- 18 tak mi chcete nahovoriť že je chorá??? V tom prípade len nezrelá. Hormóny robia svoje. Takže weraaa koľko máš rokov?

marcela78

madam: viem ze su krizove situacie neboj ty nic ale tak zas vesat sa hned na druheho...hm neviem...Asi si ina vekova kategoria :-)

rodrigez

Nezamilovana... este blba, nevazis si co mas... potrebujes padnut na hubu, potom sa spamatas... ked tak sa bav, ale neponizuj tvojho frajera...

madman

ale pointa, co som chcela, je ta, ze tieto obdobia mam ked som pod uplnym stresom a zadepkovana (boli vo vztahu asi 3 take krizove momenty, ked som stala pred vyznamnymi milnikmi)... inak ma to az tak nepokusa, ako ty pises.

madman

ja som zamilovana a mam ten isty problem. az na to, ze nie som pripravena ho podviest, a ked sa raz nieco stalo - nie priamo pohlavny styk (v opitosti, za co sa neskryvam,pretoze som dobre vedela co robim, len hormony som mala este poburenejsie, ako obycajne), hryzlo ma svedomie celu dobu ...