Bolesť v ľavej časti brucha

Príspevok v téme: Bolesť v ľavej časti brucha
evička

Uz 3.deň mam bolesti na pravej strane brucha, tak ako konči rebro, nie je to ani v podbrušku, tak skôr niečo medzitym. Počas dňa mi brucho nafukne a je bolestivé. Na pohmat pocítim bolesť ale nie vzdy na tom istom mieste, čo by to môhlo byt? Bojím sa ísť k lekárovi. Zrovna pred tyzdnom mi robila obvodna lekarka preventívne krvne testy a tie boli v poriadku, to ma este brucho nebolelo. Poraďte mi prosim.

okana84

Dobry den uz par mesiacov mam bolesti okolo pupku ,nafuknute brucho a ked si okolo neho stlacim, tak ma tam pichne a teraz ma zacalo strasne palit v podbrusku, bolia ma krize a mala som aj teplotu a zimnicu ..menstruaciu som mala pravidelnu lebo uz som citala ,ze mozem byt tehotna ,ale menstruaciu mam kazdy mesiac ..neviete ci mozem mat nejaky zapal? Lebo uz si nahovaram citanim tu milion chorob :(

Fredy

Dobry mam problem strasne ma pycha pod lavim podbruskom mam nutkanie na vracanie a caste mocenie co to moze byt? :(

vicus2409

dobry vecer,ja mam podla vsetkych ludi tu,ktori pisali uplne rovnake priznaky,mam to hned po jedle,vlastne ako dojedavam.Pichanie v lavej dolnej casti brucha a zaroven do krizov nazad.je to dost neprijemne.Zistia mi s EKG co moze byt za problem?
Dakujem

oliver 1979

Zdravim.Vcera sa mi stala taka vec ze som dostal prudku bolest brucha na lavej strane brucha skoro v urovni pupku.Chytila ma zimnica uplna triaska mal som pocit ze musim ist na velku potrebu.Bola to strasna bolest nepomohlo mi ani pokrcit nohy ani otocit sa.mierna bolest pretvava celu noc.Bolest bola strasne silna asi 5min co som si pripravil veci na hospitalizaciu lebo som myslel ze je nutna.poradte prosim celu noc nespim lebo neviem co sa vlastne deje...

feri661

Dobrý deň,
chcem sa spýtať, mám bolesti v ľavom boku asi týždeň po tom ako som prišiel z fitka. Mal som veľké krče na lavej strane a hnačku. Hnačka ma prešla ale bolesť už niesu také ale stále ma to cítim. aj keď ležím na pravej strane tak mi puká na ľavej strane pri dýchaní . Prosím Vás môžete mi povedať co by to mohlo byť

monika 1479

Strašne ma bolí na ľavej strane brucho presne pod rebrom neviem čo s tým a čo mi je. neviem byť skrčená stále musím byť vystretá. (a mám len 10).

miska1

Prosim vas mam problem.Boli ma v lavej casti brucha a sem-tam ma picha okolo pupka...ta bolest mi zacne postupovat do laveho ramena.Ale nie vzdy..Z coho to moze byt?Poradte mi . Ďakujem

konor

dobri den chcem sa opitat boli ma brucho na lavej strane nisie pri nohe niekedi nic a niekedi ako kebi nozom pichol hrcku tam nemam na dotik necitm bolest viete mi poradit..

siu123

Ja som bola dneska u lekara na tieto iste priznaky a je to infekcia mocoveho mechura.......:D......ale je to fakt bolest......:)