moj priatel na azete

dd

hmm..ja som vydata skoro rok a pol,svojho manzela velmi lubim a na azet chodim..mam tam par byvalych spoluziakov a spoluziacok z VS a nejake kamaratky, s ktorymi si pisem len tam, takze tam raz, dvakrat za den idem nakuknut, ci niekto napisal..podla mojho rodinneho stavu mam aj prislusne vyplneny profil, no aj napriek tomu sa vzdy najdu doterni chalani, ktori si chcu vraj len popisat, a najdu sa aj taki, ktori rovno vychrstnu, ze chcu sex..ale kazdeho velmi rychlo odpinkam..skoro o vsetkych manzel vie, ze otravovali a aj ze som ich odohnala.ale ako moj brat kedysi usmevne charakterizoval chalanov na pokeci, na to nezabudnem: typ "ahoj, chces si pokecat? ..prip.sex?" typ "ahoj, ako sa mas? ..prip. co takto sex?" typ "ahoj, ako sa volas? prip. co tak spachat certovinu, cize sex?".ako nervrdim, ze su vsetci chalani na pokeci taki, ale myslim, ze veelka vacsina je presne taka..

veverqua

Ja myslim, ze akekolvek nadmerne chatovanie mozno oznacit za zavislost. A akakolvek zavislost je vsetko, len nie dobra. Pre tvojho priatela sa chatovanie s kamaratkami, alebo uz akokolvek ich nazyva, stalo niecim, co mozno nazvat dennym ritualom, bez ktoreho si svoj den uz nevie ani predstavit. Jedinou dobrou radou je, odputaj sa od neho, kym je cas. K nicomu dobremu to nevedie, dava tym najavo, ze uz davno nie si ty pre neho to najdolezitejsie. A to pre teba predsa uz nema zmysel. Naco sa budes zbytocne trapit? Aj keby sa zaprisahal, ze s tym prestane, istotu nebudes mat nikdy a stale v tebe bude driemat pochybnost.

kekso

ZUFALKA: to nevadi, ak chatuje sam..predsa existuje historia chatu..a ak Ta ma rad, tak Ti dovoli raz za cas nahliadnut do tej historie..a Ty uvidis v akom duchu prebieha komunikacia..

radana

Kekso-v teme oidipovsky komlex si piseme aj s Mariou,sem tam sa tu objavi,ked chces,presun sa :DDDDD Nemam do koho vyryvat :DDDDD