candibene 200mg

Príspevok v téme: candibene 200mg
xtiba

Ahojte,chcela som sa spýtať či niektorá z vás má s candibene skúsensoť..Bo ja som si ho kupila v lekárni,som mala výtok a pálenie v pošve a chcela som si na to kupisť canesten tu jednu tabletku ale u nás v lekárni to nemali tak mi ponúkla candibe 3 tebletky.A chcela by som sa opytať že či mi niekto nevie poradiť či stačia tie tri tablety alebo potom ešte treba dokúpiť dalšie balenie?lebo v letáku je že sa to má užívať 3-12 dní. A či to aj pomôže?Prosím napíšte ak to poznáte Dakujem!

ria5

ja uzivam Lactovag cipky - dnes (6-ty den), som maximalne spokojna, nemam absolutne ziadny vytok, palenie, ani jedninu vyrazku, no proste uzas! lactovag upravuje mikrofloru posvy, je aj na vytoky, svrbenie, (pomaha pri premnozeni bakterii),uz som ich raz uzivala preto som skusila znovu prevent., samozrejme vynechala som sladkosti, candibene nepoznam, canesten som neuzivala, tak pisem len o Lactovagu, lebo s tým som maximalne spokojna.

daria29

z počutia poznám spomínané tablety.so zenskými problémami sa oplatí ísť vždy k lekárovi.chcem vam dať do pozornosti ANIONOVE vložky,neda sa sem všetko napísať,viac sa dočítate na stránke winaliteslovensko.sktieto vložky su novinka,ale su odskúšané ,su velmi dabré.aniony ničia baktérie,zápali,ničia zápach,upravujú krvácanie,používaju sa pri zápaloch pošvy,po pôrodoch,potratoch,zápal moč.ciest.aťd.možte sa informovať,já sa zaoberám s anion.vložkami.používaju sa po pohlavnom styku,ničiabaktérie,po kupaní v bazenoch,pri mensese použijete podla intenzity krvácania 1-2 ks!su savé,nepáchnete,nelepia sa ,a nemáte baktérie ,ktoré vznikaju z krvi!za info nič nedáte.daria

angina

Som teraz liecena na anginu antibiotikami Penbene na 10dni,chcem sa spytat ci si mozem dat candibene,ktore mi predpisal lekar na vytok....len pisu tam ze ked beriem ine lieky moze to znizovat ucinok....Poradte mi prosim

Dženka

ahoj xtiba chcela by som ti poradit ja mam no mala som tie problemi co ti s posvou a chcela by som ti poradit že candibene tableti su dobre velmi dobre kub si 100vki tableti a každu noc hlboko do posvi si vsundaj a uvidis že ti to pomoze a este k tomu nurologicki caj bez cukru aspon 2litre denne vipit to je asi vstko co by som ti poradia dufam ze ti to pomoze zatial sa majjjj

xtiba

ahojte,no tak pišem znova,takže to candibe som douživala asi pred 5 dnami a výtok mám trocha žltý,ale mám silné pálenie,takže asi budem musieť aj tak ísť k tomu gynekologovi.Ale by niekto z vás vedel na to pálenie ničo poradiť budem rada,a baby skúšali ste už niektorá výplach s rosalginom?

marcela78

ahoj bubinka, na tvojom mieste by som urcite sla ku gynekologovi lebo vies moze to byt ajnieco vaznejsie ako "len" vytok. Ja som ten canesten neskusala asi ho vyskusam bola by som rada keby mi uz konecne nieco zabralo aby som nemala stale vytok :-)) prajem vela stastia a radsej chod na vysetrenie prevencia je dolezita

bubina

ahoj marcelka,ja som mala kvasinkovu infekciu,vyliecila som ju canesten tabletkami,nic ma tam dole nesvrbi ani nepali,len vytok mam taky biely,nie uplne biely,nie su v nom ani hrudky,myslis ze by to mohlo byt vazne a mala by som ist za gynekologom? dakujem za odpoved