Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zmena cyklu menstruacie - coho to moze byt nasledok?

Príspevok v téme: zmena cyklu menstruacie - coho to moze byt nasledok?
cherona

ahojte. mavam, dajme tomu, pravidelnu menstruaciu - mavam ju priblizne vzdy po kazdych 30 dnoch. uplne maximum, ked mi meskala bolo asi 5-6 dni. lenze teraz je to uz 7 dni a este stale neprisla. mala som stresove situacie, ale na moje dni stresy prilis nevplyvaju, pretoze mala som uz aj horsie, stresovejsie obdobie a vtedy prisla po takych 30, 31 dnoch, taktiez ked som bola na dovolenke a vratila som sa, tak meskala nanajvys 4 dni, takze vzdy v poriadku. vobec si to neviem vysvetlit. mozno este napisem, ze som za toto obdobie schudla - ale to len 1 - 1 az pol kila, takze nic extremne. co si o tom myslite?

Hapacabanna

Ved uvidis.Ja by som na tvojom mieste isla na gyndu,ale stane sa,ze obcas meska viac dni.Napriklad moja mamka mava vzdy presne menstruaciu.Nikdy sa jej nestalo,aby jej meskala a...stalo sa.Minuly mesiac jej meskala,ale ked bola za svojim gynekologom,povedal,ze je to uplne normalne.Takze v tvojom veku je to dvakratviac normalne :)

cherona

dakujem, zajtra to uz bude presne 3. tyzden. myslite si teda, ze tento mesiac uz nepride alebo este ano? tento vikend by nebolo vhodne, ak by prisla, tak ja len dufam, ze ked uz tolko meskala, ze aj tento tyzden este bude. ved uvidime ako bude.

Hapacabanna

Vies...ono to moze byt ovplyvnene aj stresom,aj ubytkom na vahe,aj vselicim inym,o com sa nikdy nedozvies.Nase telo je velmi zaujimave a len malokomu sa podari pochopit ho tak dokonale,aby ho vedel aj ovladat.Moze to byt samozrejme ovplyvnene aj vekom.Neviem kolko mas rokov.Niekedy to byva ovplyvnene aj zmenou stravy.Myslim,ze ak ti to meska 7 den,este to nie je nic strasne,skus este vyckat a ked to nepride ani o tri dni neskor,tak by som na tvojom mieste skocila na gyndu,kde ta vysetria a popripade ti gynekolog/gynekologicka pichne vyvolavacku.A uvidis.Moze to byt naozaj ovplyvnene vselicim.

cherona

takze mam 18. a s tymi stresovymi situaciami, no neviem-neviem. tie mavam castejsie a doposial to takyto nasledok este nemalo. ved dnes to budu uz aj 2 tyzdne, co neprisla. a meriam 170 - mala som vahu 56 a schudla som na 54 (nie zamerne, ale bola som aj trosku chora, ale ziadne antibiotika som nebrala, mala som len kasel a nadchu). baby, mam ju este ocakavat tento mesiac alebo ona uz nepride alebo ako? toto cakanie je este horsie. a zabudla som - tehotna nemozem byt na 100%, nemala som ziadny pohlavny styk, ani nic ine a antikoncepciu taktiez neberiem.

maťa

ahoj...takže nevieme koľko máš rokov...v mladšom veku sa menštruačný cyklus mení - upravuje.máš stresové obdobie...môže to stým súvisieť. nevieme akú máš váhu ...keď si chudučká a ešte si schudla ...tiež to môže ovplyvniť...tehotná byť nemôžeš???berieš antikoncepciu???...to tiež nevieme...poradím ti ...ak mne mešká menštruácia pijem červené víno alebo strik a hneď na druhý deň ju dostanem...skús to....a keď ti to bude ďalej robiť starosti choď za gynekológom on ti cyklus napraví liekmi...norethisteron atd.neboj dobre bude...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zmena cyklu menstruacie - coho to moze byt nasledok? - Fórum - ZDRAVIE.sk