Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

asi som dnes rano otehotnela. mozem to uz citit?

palomino

sandy21, moja sestra, ktora po druhy raz otehotnela ako 36 rocna, mi zhruba dva dni po styku volala, ze je tehotna...Takze nejak vycitit sa to da i ked fyzicke priznaky tam este nie su. V kazdom pripade si urob testik v case,ked mas dostat menzes a budes to mat iste. S tymi ovulaciami- kazde telo je ine. Moja stara mama mala pravidelny menzes este v 50tke. Urcite mas dost velku sancu otehotniet, neboj:) Ak sa da, tak sa davu ludi urcite pokus vyhnut, ja tak robim stale, aj ked niekto pri mne zakasle alebo sa mi zdoveri, ze je chory, pakujem sa prec. Ber vitaminy pre mamicky, dokonca kyselina listova sa odporuca brat minimalne pol roka pred planovanym pocatim.

sandy21

dakujem, Erzika, ale uvidiem, lebo po 30-tke vraj znacne klesa pocet ovulacii.. tak uvidim. ale raz som bola tak v strede cyklu u lekara, asi pred rokom, a na sonde mi ukazoval vajicko pripravene este niekde vo vajcovode a povedal, ze na dalsi den by som mohla otehotniet, tak ma to vtedy potesilo, ze som mala cyklus s ovulaciou vtedy

sandy21

a ja som sa nepytala, ci mozem zistit tehotenstvo alebo citit pohyby v prvy den, to jasne ze nie, ale vraj su zeny, ktore si jasne uvedomili moment oplodnenia, ide asi o to, aky mate vztah s vlastnym telom. a podla mna teda, ak sa uz nieco deje, napr. delia sa bunky, preco by sa to nemohlo odzrkadlit na zmene nalady, ked su to vsetko hormonalne veci

eržika31697

no podla mna to neni mozné ze by si to cítila, podla mna je to psychologický efekt - ze sa bojis ze si otehotnela alebo sa tesis, v kazdom pripade, je velká pravdepodobnost ak si mala sex v tomto obdobi bez ochrany ze si otehotnela

sandy21

vsak som sa slusne spytala, vy sa nechodite obcas cez vikendy zabavit? po 30-tke sa zivot konci alebo co? to je jedno ci diskoteka, ale aj kino, nakupne centrum, vlak, vsade kde je vela ludi je predpoklad nejakej infekcie, hlavne na jar a na jesen, preto neviem ci sa im uz aj teraz treba vyhybat. vsak to ani nejde, nemozem zit predsa v kyslikovom stane, do obchodu z casu na cas predsa musim ist

bladwak

Velmi pochybujem o tom ze mas 35 rokov.dospela 35 rocna zena musi nieco vediet o tehotenstve a o tom,co sa vtedy robi v jej tele.Ak mas naozaj 35 rokov,tak by si sa mala hanbit.Ako chces potom vychovavat dieta,ked o nicom nemas ani sajnu?akoze sorry za tu kritiku,ale musela som.a po prvom dni urcite nic nebudes citit.to sa da zistit 100%najskor az ked ti meska menzes,krvny test 3tyzdne.a 35 rocna chodi na diskoteky?hm zaujimave.

hmmmmm

trosku, zle asi precitala..ale fascinuje mam ako je ta mladez tupa..sexuje to pomali od 10 a vobec neviem zakladen veci z oblasti biologie...

dada

hm,niektoré odpovede ma docela pobavili:-)),inak chodia sa aj 35ročné "strarie"dámy zabávať,ale autorka má zrejme od 5rokov nižšie,pretože aj 8ročné deti vedia ako sa dá otehotnieť

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

asi som dnes rano otehotnela. mozem to uz citit? - Fórum - ZDRAVIE.sk