sex? kedy? a ako?

michalkaa

ja som mala takmer 16 a chalana asi pol roka..mne osobne to nepripada malo (ten vek), pretoze som uz v tom veku mala dost vlastneho rozumu a nechcela som to len zo zvedavosti..proste to prislo spontanne a bolo to ok..vedela som, ze to nebudem lutovat, ze som pripravena..tiez to pre oboch bolo prvykrat a bolo to zvlastne a vobec nie idealne, v podstate sme sa s tym len "zoznamili"... :) mna to nebolelo vobec, ale napr. moja kamoska mi hovorila, ze ju to strasne bolelo prvykrat, az tak, ze nemohli pokracovat...to je velmi individualne a zavisi to aj od toho, ako ste si s priatelom blizki, ci sa dokazes uvolnit a tak...pre mna to bolo v poho, ziadny strasiak, pretoze som ho dobre poznala a doverovala som mu..teraz uz spolu nie sme, ale na prvych sa nezabuda :) samozrejme od prveho sexu nemozes cakat nejaku uzasnu rozkos ale ja si dobre pamatam aj na svoj druhy sex ked to bolo uz uplne skvele a prijemne :) na otazku "kedy?" sa odpovedat vo vseobecnosti neda..ty musis vediet, ci si na to pripravena, ci to s nim chces a tak...lebo prvykrat je len raz, na to nezabudaj..