Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Liposukcia

marioneta

/Malin/ nemusis mat obavy :) zbytocne sa stresujes, je len potrebne si vybrat odbornika, ktory ma za sebou uz roky praxe a vie co a ako :) to je to najpodstatnejsie, nemas sa coho bat :)

Malin

Ahojte, ja som sa dnes objednala, uz som po konzultacii. Chcem ist na liposukciu brucha, ale mam velke obavy. Niektore clanky a prispevky ma velmi nahlodavaju. Ale uz mam po 40ke a aj ked som vseobecne vcelku stihla, brucha sa neviem zbavit zmenou stravy ani cvicenim. Velmi sa bojim rekonvalescencie, hoci vraj po WAL metode to nie je drasticke. Ma s tym niekto skusenost. Dakujem.

peterkova_klar

Zásah do tela to je, ale ak sa bavíme o liposukcii water-jet, ktorú som ja podstúpila, tak vám môžem povedať, že to zotavenie prebieha oveľa lepšie a rýchlejšie ako po klasickej liposukcii, čo pre mňa bolo veľkým plusom :)

marioneta

/dejana/ so zotavenim je to v pohode si myslim, ak dodrziavas vsetko, co ti odporucia lekari :) co je podla mna najdolezitejsie tak to je v ramci zotavovania telesne setrenie a nosenie pooperacneho pradla :) aby teda vsetko sa hojilo tak ako sa ma a aby nevznikli nejake problemy, ktore by mohli zotavovanie narusit

dejana

Dievčatá, ktoré máte liposukciu za sebou zaujímalo by ma ako je to so zotavením. Dosť som o tom včera rozmýšľala, že či telo nemá problém sa pozviechať dať sa dokopy, zregenerovať po takomto zákroku, predsa len je to zásah do tela

dejana

Okolo tohto zákroku už aj ja dlho chodím ako okolo horúcej kaše. Už nejaký ten mesiac. Roky cvičím, ale sú proste partie z ktorých mi to proste ísť dolu nechce nech sa snažím ako snažím, jediná možnosť ako sa zbavím tých partií, ktoré ma trápia je asi len liposukcia

lucyda

Prezývka - najlacnejšia záležitosť to nie je. To ti dám za pravdu. Ale keď to žena chce. Keď vie, že je to to, čo ju urobí šťastnou, tak by bolo chybou do toho neísť. Aspoň ja to tak vnímam. Ja som podstúpila liposukciu v Centre plastickej a estetickej chirurgie a poviem ti, že som rada, že som do toho šla. Predtým som sa snažili. Iná strava. Cvičenie, ale výsledky dokopy žiadne a po liposukcii sú tie výsledky viditeľné hneď ;)

prezyvka024

Jedina nevyhoda liposukcie je to ze je prilis draha a nie kazdy si to moze dovolit.... ale obrovska vyhoda je to ze ked mate problemove partie z ktorych vam nejde schudnut liposukcia vyriesi fakt vsetko...pozerala som niektore fotografie pred a po na internete a som nadsena pomalicky si setrim tiez :)

zdenika

To sme potom na tom asi podobne. Ale ja by som chcela urobiť do konca roka finálne rozhodnutie. Buď pôjdem do toho teraz, tento rok ešte alebo už nikdy. Nebudem furt špekulovať a vymýšľať, že čo a ako, lebo plnú hlavu vecí a neviem si v tom jasno spraviť.

anickadusicka

Nemaj takéto strachy, sú zbytočné. Ja som pred rokom mala obavy ako by som zvládla liposukciu, aj ako povedať mužovi, že by som chcela do toho ísť. Ale podarilo sa mi s ním o tom pozhovárať, vysvetliť mu moje pocity a obavy a podporil ma a už je to niekoľko mesiacov, čo sa teším zo svojho tela :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.