Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Liposukcia

urbanovicova

Ahoj

Lili303 budeš makať na tom aby to tak zostalo? To akože čo máš týmto na mysli? Je dôležité po takomto zákroku začať cvičiť alebo niečo také aby som si postavu udržala? Ja som myslela, že po liposukcii budem môcť fungovať rovnako ako pred ňou, len v krajšom tele.

lili303

meggi36 ahoj kazda mame myslim, ze nejake partie, s ktorymi sa nam nie lahko zije. U mna s nohami problem nie je, ja skor som taky typ jablcka, mam na mysli postavu. Pomerne chude nohy a vsetko sa mi to zbiera v okoli brucha. Ale konecne sa takymito vecami netrapim a budem makat na tom aby som takato aka som aj zostala :)

meggi36

Lili303 u teba to možno boli len tieto partie, ale ja som mala strašne zlý pocit, čo sa týka nôh a zadku. Mala som problém mať rifle a k ním kratšie tričko, hneď som bola nesvoja, väčšinu tričiek som si kupovala väčšie aby mi zakryli všetko čo mohli. Ale odkedy som po tomto zákroku tak veľmi veľa vecí sa u mňa zmenilo k lepšiemu ;)

lili303

martina210 ahoj tiez som bola na liposukcii v Kosiciach, mas aj nejaku predstavu aku liposukciu by si chcela podstupit, ci tieto veci si este nejako neriesila? Lebo osobne si myslim, ze to je tiez dolezite si uvedomit. Na ktorych miestach potrebujes urobit lipo? Mne robili boky a spodne brucho, to boli partie, z ktorych som pri pohlade do zrkadla mala chut plakat :)

Martina210

Ahojte baby.Vedeli by ste mi poradit.Chcem ist na liposukciu do Košic lebo tam mam najblizsie.Vase skusenosti s klinikou pripadne s lekarom.Vasu spokojnost.Dakujem pekne za kazdu radu.

meggi36

Isue, keď už na to myslíš, že by si do toho išla tak choď. Čím viac budeš nad tým premýšľať, tým viac budeš váhať a to viem presne o čom hovorím. Mnohokrát som niečo chcela a keď som do toho nešla hneď už som sa potom viac neodhodlala. Takže ak toto ťa urobí šťastnou a bude to krok k dokonalému telu pre teba tak máš moju podporu ;)

Isue

Hnedoocka presne ako píšeš, niekedy to chudnutie proste nejde aj keď sa snažíme najviac ako sa dá. Už toľkokrát som si povedala, že teraz to vyriešim, teraz je ten správny čas urobiť ten krok vpred a nájsť si kliniku, kde by som sa na liposukciu podujala, ale zatiaľ vždy som z toho popustila. Ale keď čítam, čo si napísala, tak mi to dáva veľkú silu :)

vejkaa

norikka tak nejaky ten tlak som tam citila. Aj ked ako si napisala. Nebol to priamy tlak, ze by mi niekto na rovinu povedal, ze nech zacnem so sebou nieco robit alebo tak, nieco taketo som nezazila, ale tie pohlady to proste vidis ako sa na teba ludia pozeraju a mas pocit, ze si padla z hrusky a ze ani medzi ludi nepatris :)

norikka

Takze v podstate mam tomu rozumiet, ze mozno sa objavil nejaky tlak okolia? Ak ked nie priamy mozno nejake pohlady a tak? My sme minule isli s drahym po meste a isla okolo nad stihla brunetka a sa tak otocil za nou a odvtedy tak viac premyslim nad liposukciou. Budem musiet nieco so sebou spravit aby som sa nezblaznila :/

Lucka30

suhlasim s komentarmi tiez som bola na liposukcii ale len brucha lekari dnes naozaj vedia spravit doslova zazrak po zakroku som mala uplne stihly pas :) pozrite si aj fotky na nete daju sa spravit zazraky :) netrpte zeny pokial fakt nemusite... ani herecky ci spevacky niesu take dokonale od prirody a nemaju take dokonale postavicky strasne vela z nich chodi na lipo...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Liposukcia - Fórum - ZDRAVIE.sk