Liposukcia

erittrea

Ako ja hovorím - pocit na nezaplatenie...ono si to žena nevie ani len predstaviť, až kým na to nedôjde až kým nie je po liposukcii a neuvidí sa naživo v zrkadle...potom to všetko začne dávať zmysel a uvedomí si ako veľa pre seba urobila...

dievocka

nič nejde hneď, ale keď chceš pekné telo, tak sa vieš vydať na cestu za ním, za pekným telom. Obnáša to síce nejaké veci, nebude to hneď budeš potrebovať podstúpiť najskôr konzultáciu, výber kliniky, samotný zákrok a následné zotavovanie, ale potom. Ten pocit, ten ti nahradí všetko. :)

Edisia

Keď čítam tieto vaše riadky ticho závidím, že to máte za sebou.
Tiež by som chcela mať krásne telo, ale mávnutím prútika. Hneď. Lenže o takom niečom môžem asi len naďalej snívať.

Anonym5436

lili303 ja som podstupila vaser lipo...ty water jet? Asi si to spominala uz ale nechce sa mi citat vsetky komentare :D Po akej dobe si bola v pohode? A po akom case si videla vysledky?? :)

lili303

anonym5436 aky druh liposukcie si ty podstupila ak by si mi mohla napisat? To zotavovanie zalezi aj od toho, aku lipo zena podstupi, ale samozrejme aj dost od toho, ze ako je na tom to telo. Kazde telo je ine, niekto sa zotavi skor, iny neskor. Takze chce to z mojho pohladu po zakroku najma trpezlivost :)

Anonym5436

Ahojte, chcem sa s vami podelit o moju skusenost s liposukciou. Momentalne je to 5 dni co som podstupila liposukciu stehien. Bolest pri zakroku je ale da sa to v pohode vydrzat. Prvy den som len lezala druhy den uz aj chodila treti som uz aj soferovala. Nohy bolia ale je to bolest ako keby ste mali svalovku a mam modriny takze aj preto to boli ale dnes uz tu bolest citim minimalne. Zatial nosim pradlo tak som zvedava ako to bude vyzerat po dvoch tyzdnoch. Tiez som dlho rozmyslala ci ist zatial neviem povedat ci sa oplatilo takze sa ozvem neskor. Vela stastia

vveronicka

ano? takze akoze si si pozerala viacero toho a porovnavala vyhody nevyhody a podobne, dobre rozumiem tomu hej? budem musiet si to tak aj ja vziat, ze z kazdej strany, tu kliniku, co si mi pisala mam ceknutu uz :)

lili303

pokial viem, tak ju robia aj na inych klinikach, ale ked som si to porovnala, tak mi vyslo toto taka najvhodnejsia moznost, ale to je moj nazor. Preco prave? Najma skrz to zotavovanie, pretoze tymto to telo nezazije taky sok alebo akoby som to nazvala. Skor sa z toho pozviecha, co si myslim, ze je velmi dolezite.

vveronicka

tento druh liposukcie, ktoru si popisala, o ktorej pises robia len na tej klinike, kde si ju ty podstupila alebo aj niekde inde? preco si sa prave rozhodla takyto zakrok podstupit? mam na mysli tento druh liposukcie, len z dovodu toho ako je to so zotavovanim alebo bolo za tym aj nieco ine, co ta presvedcilo?

lili303

urbanovicova prepac, to mi ani nenapadlo, ze som ti to nenapisala. Lipo mi robili v Centre plastickej a estetickej chirurgie. Ide konkretne o liposukciu water-jet, je to liposukcia, ktora sa robi v lokalnej anestezii a zotavovanie po takejto liposukcii, po takomto zakroku nie je take komplikovane ako po klasickej liposukcii, ktora sa robi v celkovej anestezii a je pre telo ovela narocnejsie sa z nej zotavit a normalne fungovat. Na zotavenie by si potrebovala ovela viac casu ako pri tejto lipo, ktoru som podstupila ja.