Liposukcia

urbanovicova

lili303

Ahoj, áno teraz ako si mi to napísala, už tomu začínam rozumieť. Asi je tá zmena tiež veľkým krokom vpred. Tým pádom aspoň budem vedieť ako teda sa zariadiť. Čítala som, že si písala, že si podsúpila liposukciu v Košiciach, ale vedela by si mi aj nejako bližšie priblížiť o akú liposukciu a kliniku ide?

misicka333

liposka presne ako si napisala, presne tak to citim aj ja :) je to dobry prvy krok za svojim splnenym snom o dokonalom tele, aj ked pojem dokonaly je dost relativny, pre kazdu z nas to znamena nieco ine a podla toho by sme sa mali potom v zivote aj riadit, pre mna bude teraz dolezite zit zdravo :)

liposka1111

ahoj ja som bola a bol to ten najlepsi krok v mojom zivote co som mohla spravit. Mala som s postavou odjakziva problemy a tiez hlavne s bruchom . Samozrejme skusala som ako kazda zena diety-boli drasticke a hladovat clovek nevydrzi dlho, potom som skusala lieky na chudnutie a akurat mi poskodili srdce potom som skusala sport no pri praci a detoch sa to nie vzdy da. Jedine co mi pomohlo je lipo lebo jednak vysledok vidi clovek hned a druha vec redukuje pocet tukovych buniek v tele. Dodrzujem odvtedy zdravy zivotny styl kazdy den si varim zdrave jedla aj do roboty a vaha sa mi pekne drzi. Urcite odporucam!!! Pri zdravej strave sa mi aj plet upravila a citim sa plna energie.

lili303

urbanovicova presne ako som napisala, rovnako som to aj myslela. Ide o to, ze ak ozaj chcem aby to telo bolo fajn. Ako je po liposukcii, ak si ho chcem udrzat, tak musim urobit nejaku zmenu v mojom zivote. Ked doposial aku som mala stravu, tak ta mi ukladala tuky prave tam, kde nechcem, kde som sa ich zbavila, tak musim iste veci zmenit aby som sa takych veci v buducnosti uz vyvarovala aby som to uz nemusela riesit, vies :)

misicka333

osobne mam po zakroku len mesiac, avsak podla toho, co som si zistovala je dobre sa udrziavat vo forme, ak sa das po liposukcii na nejaky nezdravy zivotny styl alebo nieco podobne tak nemozes podla mojho nazoru ocakavat nejake zmeny k lepsiemu alebo, ze ti telo zostane take ako po liposukcii rozumies mi co tym myslim?

urbanovicova

Ahoj

Lili303 budeš makať na tom aby to tak zostalo? To akože čo máš týmto na mysli? Je dôležité po takomto zákroku začať cvičiť alebo niečo také aby som si postavu udržala? Ja som myslela, že po liposukcii budem môcť fungovať rovnako ako pred ňou, len v krajšom tele.

lili303

meggi36 ahoj kazda mame myslim, ze nejake partie, s ktorymi sa nam nie lahko zije. U mna s nohami problem nie je, ja skor som taky typ jablcka, mam na mysli postavu. Pomerne chude nohy a vsetko sa mi to zbiera v okoli brucha. Ale konecne sa takymito vecami netrapim a budem makat na tom aby som takato aka som aj zostala :)

meggi36

Lili303 u teba to možno boli len tieto partie, ale ja som mala strašne zlý pocit, čo sa týka nôh a zadku. Mala som problém mať rifle a k ním kratšie tričko, hneď som bola nesvoja, väčšinu tričiek som si kupovala väčšie aby mi zakryli všetko čo mohli. Ale odkedy som po tomto zákroku tak veľmi veľa vecí sa u mňa zmenilo k lepšiemu ;)

lili303

martina210 ahoj tiez som bola na liposukcii v Kosiciach, mas aj nejaku predstavu aku liposukciu by si chcela podstupit, ci tieto veci si este nejako neriesila? Lebo osobne si myslim, ze to je tiez dolezite si uvedomit. Na ktorych miestach potrebujes urobit lipo? Mne robili boky a spodne brucho, to boli partie, z ktorych som pri pohlade do zrkadla mala chut plakat :)

Martina210

Ahojte baby.Vedeli by ste mi poradit.Chcem ist na liposukciu do Košic lebo tam mam najblizsie.Vase skusenosti s klinikou pripadne s lekarom.Vasu spokojnost.Dakujem pekne za kazdu radu.