Liposukcia

janka41

ahojte baby ak sa bojite ist na klasicku liposukciu vyskusajte neinvazivnu laserovu je to bomba mnoho klinik ktore robia normalnu lipo robia aj neinvazivnu ja som na nej bola a neviem si vynachvalit kolegyne aj rodina na mna pozerali ako je mozne ze som stratila moje spekate brucho :) je to fakt super

lucyda

Janulik25 - tak istú bolesť budeš cítiť, ale nie je to nič, čo by sa nedalo vydržať, ono každým dňom potom po zákroku, po liposukcii to bude už len lepšie a lepšie ;)

janulik25

baby mna by zaujimalo kedy ste sa po liposukcii mohli okupat umyt si vlasy ci to bolelo a co ste mohli jest po zakroku vdaka

Isue

Mirokel ty ma vieš povzbudiť, tvoje komentáre ma posúvajú vpred a dodávajú odvahu, ktorú pri tomto potrebujem. Ďakujem! ;)

sissiny

Jojka myslim, ze v tomto sa da najst nejaky kompromis a riesenie. Myslim, ze v tvojom pripade bude zalezat aj od toho aku liposukciu, ktorej casti tela chces podstupit, lebo to som sa nedozvedela :)

jojka32

baby mna by hlavne zaujimalo ako ste to vyriesili s prichodom do prace... mam sedavu robotu v kancli 8 hodin nenamaham sa kedy po lipo by som mohla ist do prace? ked ste tu nejaka taka poradte...inak som zdrava na zakrok mozem ist... jedina vec ktorej sa bojim je ta ze sa po tomto zakroku dlho maroduje a to si nemozem dovolit :/

ivanka256

baby co stoji len liposukcia brucha? da sa vmestit do 1000 eur? mam otrasne spodne brusko na cvicenie koli robote nemam cas pracujem od rana do vecera niekedy aj 10 hodin a som rada ze som rada a stravujem sa zdravo len spodne brusko nemizne vsade inde som uz schudla ale tam ani za svet :( prosim tie co ste boli len na bruchu kolko vas to vyslo v BA vdaka

vrvra

januli ahooj
pred liposukciou sú potrebné vyšetrenia ako je krvný obraz, zrážanlivosť krvi, ekg a podobné vyšetrenia, ale to so všetkým týmto ťa lekári oboznámia na konzultácii :)

Mirokel

Jasné, že od tela to tiež závisí. Tie opuchy potrebujú čas aby sa vstrebali, aby sa to všetko dobre zahojilo, ale ten pocit potom, keď už je všetko v pohode a zahojené je na nezaplatenie!

Bibika1090

Andrejka36- Ahoj. Mozem mat na teba par otazok ohladom liposukcie co si podstupila? Moj email je tamarakopecka100@gmail.com dakujem