Liposukcia

Isue

Merynka ja mám cez 70kg, nebudem písať presne koľko, lebo už len toto číslo vo mne vyvoláva negatívne pocity. Neustále liposukciu odkladám a už by som asi nemala. Myslím, že nie je potrebné nejako riešiť váhu, že aké ženy chodia na lipo alebo nechodia, nie? Myslím, že keď žena má problém so svojím telom, tak pri každej váhe sa s tým dá čosi spraviť, či?

kvetka3

Podľa čoho ste si vyberali aký typ liposukcie podstúpite? Čo všetko predchádzalo finálnemu rozhodnutiu? Vŕta mi to v hlave, len neviem aké sú rozdiely aj v lipo aj v klinikách, že načo si dať pozor, čo je ok, čo nie je v pohodke a podobné vecičky.

Bibika1000000

Ahojte, chcem sa len opytat ci tu nema niekto skusenost so Slim-lipo. Ak ano rada bu som vedela ake su vysledky a ci ste spokojne. A mate niekto skusenost s doktorom Patrikom Paulisom? Dakujem za vsetky odpovede.

dievocka

fanahar všetko záleží od druhu liposukcie, water-jet liposukcia, ktorú mám ja za sebou v Centre plastickej a estetickej chirurgie je šetrná k telu, čiže zotavovanie po nej je jednoduchšie a rýchlejšie ako po nejakej inej liposukcii, je potrebné sa po zákroku telesne šetriť a najmä je dôležité 3 až 6 týždňov nosiť bandáž na spevnenie tých partií, to ako dlho budeš pn je dosť individuálne :)

Monika19

Bola som na liposukcii minuly rok v www.medino.sk a bola som spokojna, som fitneska a potrebovala som doformovat postavu (mam problemove stehna). Jedine co mi nevyhovovalo bola cena - na konzultacii v pohode, lenze ked sa spocitali vsetky polozky dostali sme sa na dost velku palku oproti konkurencii. Po zime sa chystam este na spodne brusko a rozhodujem sa medzi: www.medino.sk a www.medino.sk . Ked chces pridaj si ma na FB a mozem ti poslat aj fotky pred/po. Drzim palce

alenkalienka

Ivanka neviem ako je to tam, ja som podstúpila liposukciu v Košiciach v Centre plastickej a estetickej chirurgie, síce som tam musela cestovať, ale stálo mi to zato. Kamoška na tej klinike bola predo mnou a chválila si aj zákrok aj starostlivosť, tak som sa začala viac zaujímať o to a už je to skoro rok čo som po a ten pocit po zákroku bol neopísateľný. Podľa mňa netreba sa nejako orientovať, že len na mesto kde bývaš. Za dobrými lekármi sa oplatí cestovať.