Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Je nadváha pre vás mužov veľký probléém,??

Príspevok v téme: Je nadváha pre vás mužov veľký probléém,??
christina:)

Ahojte, všetci. Chcela by som vás poprosiť o radu. Najmä vás chlapcov. Už od detstva som mala určitúú nadváhu, nikdy nie veľmi veľa, ale jemne viditeľné to bolo...a stále je. Som zástancom toho, že vonkajší vzhľad nie je to najdôležitejšie, ale i tak ma to osobne trápi. Mám z toho neskutočné komplexy. Mám 166 cm a 66 kg. Hovorím,nie je to priveľmi výrazne, niekedy keď sa správne oblečiem, nie je vidno ani náznak nejakej nadváhy, ale celkovo tam je. Chcela som apelovat hlavne na vás mužov. Co si o tom mysliite?? Hnusii sa vaam ked dievca nemaaa zrovna modelkovskee miery,?? Mááám sa dať na dietyy a schudnuut alebo si maam skor pestovat sebavedomie,?? co je lepsie??som skutočne bezradnaaa:(Za radu veľmi pekne ďakujem :):)

pipulik

ja ta tiez utvrdim v andreinom prispevku, manzel mi vravi, ze nevadi, nevadi, ked som vazila viacej, ale ked som schudla desat kil, bolo to ocividne, ako ozil, aky bol nadseny...
mam nazad sedem, takze mala by som zase daco so sebou robit...:-)

christina:)

Čakala som takúúto odpoveď, no čo už asi sa budiim musieť pustiť do boja :)ďakujem za radu, peknýý večer prajem

andreaa_

tak ja som síce neni chlap,ale odpoviem ti za môjho manžela,ked som mal 60 nevadilo mu to,páčila som sa mu,ale dnes mám 52kg/168cm,a vraví mi,že som "ako víno",čím staršia,tým atraktívnejšia,čo sa týka postavy,pleti,vlasov,názorov na život,atd...

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Je nadváha pre vás mužov veľký probléém,?? - Fórum - ZDRAVIE.sk