schudla som

Príspevok v téme: schudla som
adrien

takze...schudla som z velkosti L na XS za 2 mesiace...meriam 173cm a vazim 49-50kil. mala by som byt stastna ale spoluziacky stale otravuju ze som chuda...neviem co mam robit...menzes nemam mesiac_chcem mat prsia aj deti...ale nechuti mi jest. chcem vazit viac ale nemozem. mam niekoho vyhladat? budem vyzerat trapne_alebo je to ok?

pusate

denii,to aj ja sa takto obviňujem... moja maminka mala vrodenú srdcovú vadu,a pred 2ma rokmi na vianoce dostala slabší infarkt,vtedy sa z toho ešte dostala ale srdce už mala strášne slabé,ja som vtedy nebola na tom lepšie mala som sotva 34kg a prišla chrípková epidémia,úplne ma to zložilo a jediný,kto sa mal čas o mňa starať bola mama,aj ked riskovala,že sa nakazí a takú chrípku by jej srdce nezvládlo aj napriek tomu ma opatrovala,ked som mala také teploty 42stupňov až potom ked volala záchranku ma vzali do nemocnice, a zistili,že som zas podvyživená a poslali ma na psychiatriu,medzi tým tú chrípku chytila aj mama dlho ležala v nemocnici,musei jej vyberať vodu z plúc,a neprechádzalo jej to,stále bola slabšia a chudlaa,ked ma pustili z psychiny,ona už bola na áre jej stav bol kritický, vážila 37kg a ja vtedy už 45kg, bola som za ňou,vyzeralo to,že sa jej stav zlepšil, tešila sa ked ma videla opäť zdravú vo forme a na 2. deň nám volali,že ráno zomrela,zas dostala vodu do plúc a nemohla dýchať a pri vyberaní tej vody dostala infarkt a silný,čo už neprežila,v ten deň sa mi akoby zrútil svet a potom som zas začala chudnúť z depresii a doteraz mám pocit viny:-( a tvoja starká ako umrela?

denii

Pusate čo sa stalo tvojej mamičke?je mi to ľúto:( ja sa cchem tiež vyliečiť aj kvôli mojej starkej ktorá ma prosila,aby som s tym prestala, a prave kvôli ane a mii som ju stratila.je to moja vina...:´(

ja_ona

mozes byt rada...ja by som bola tuez rada keby som mala o 20 kg menej ....ale nemoze byt kazdy stihly....zevraj :-( ale ja chcem byt a niako sa mi nedari....skusala som uz vsetko a nic .....ked sa rucicka pohne o niekolko kg dole tak ostane stat ale zase sa to vrati spet :-(

pusate

ahojte baby,tak darí sa zatial fajn,teraz vážim cca 41kg,a nevyzerám až tak zle ako som sa obávala,celkom sa mi to páči,aspoňuž všetko oblečko zo mňa nepadá, a trochu sa mi zväčšili aj cici:-D
ale najviac ma teší ked vidím tú radosť môjho otca a doktorky,sú z toho celý happy a už sa ani nehádame:-)myslím,že aj maminka sa tam v nebíčku teší spolu s nami...

allaaa

ahoj pusate nedakuj ale pametaj:)podakovat ti mozem iba ja,ty si pre mna nieco spravila:)a vidim,ze obdiv nemas len u mna,ale u mnoho inych:))inak 15rokov budem mat 12jula..to je daleko este:D

pusate

ahoj allaaa, cením si to,a rada ti v hocičom pomôžem a poradím,využijem svoje hrozné skúsenosti s ppp aby som tým pomohla neskúsenejším:-)

alllaaa

na pussate vam nadavat neodporucam je to velmi dobry clovek...vie pomoct..a tie blogy myslim ze pomahaju...ked citam tie pribehy z ppp sa tazko dostat a ked mam pravdu povedat trosku si to zacinam uvedomovat...je to dobre deivca a jej blog mam najradsej..ved pozrite:)ahoj pussate..

sara

Tak ja som mala 39 kg a merala som 168 cm :) nemala som ppp iba som viac hyrila ako jedla :) Kvoli prsiam som sa snazila pribrat a podarilo... ibaze teraz radsej nechcem prsia a chcem naspat postavu :( to uz lahke nieje