chcem vediet Vas nazor

Príspevok v téme: chcem vediet Vas nazor
anairdana

ahojte vsetci-chcem vam napisat,co sa moze stat hocikomu z nas v nasom "uspesnom"zdarvotnictve.Mamu liecili 30rokov na epilepsiu-do mesiaca aj 5-6krat odpadla,mala rozbitu hlavu,pohmozdenu ruku,chrbat,dolamane rebra....viackrat jej zasivali hlavu na tom istom mieste-uz jej tam nerastu vlasy.Lekarju preradil na psychiatricku ambulanciu aby s nou nemal problemy.Ani raz juneposlal na CT hlavy dosledkom tych uderov ktore neustale mala.Minuly rok-otec jej vybavoval ZTP preukaz.Nova lekarka ktora zastupovala povodneho lekaraju poslala na celkovevysetrenie-vrataneCT-ka,kde sa zistil nejaky nalez na mozgu.Hned urgovali onkologiu v Bratislave,tam jej povedali ze nemaepilepsiu ale zrastene cievy na spodudvoch mozg.alokov,dosledkom coho sa jej neprekrvoval mozog a nasledne odpadavala.Momentalne je po operacii,uz neodpadla asi od juna a je celkom v pohode.Akymatenazor na toto?

damaxy

ja ti napísem asi takto .Vyšetrovacie metody pred 30 timi rokmi možno zodpovedali stanoveniu diagnozy.No čo človeka viac zaráža je,že ozaj nikoho nenapadlo čest výnomke využit metody,ktoré doba dáva.Na druhej strane možno táto nedbalost,neznalost zachránila mae život a operovali ju v dobe pre nu bezpečnejšej.Neviem či má zmysel mátat minulost.Ja by som svoju energiu vrhla na pomoc mame pri uzdravovaní sa a vzala si poučenie dobudúcna.Ak sa mi niečo nezdá dovtedy zhánat a skúmat kým nebudem spokojná s dosiahnutým výsledkom.Takže prajem vám obom krajšie a zdravšie dni.

tereza

aj keby si lekarov zazalovala pravdy sa nedovolas.bud rada ze to takto dopadlo.uzivajte si teraz s maminou to jej zdravie.chodte niekde na dovolenku alebo do kupelov a prajem pevne zdravie

anairdana

diky Moni ale vies ja som taky tlk,ze sa nerada pustam dotakychto rieseni problemov.Poviem si-uz jetoza nami,uz je dobre.Ale zase ked si predstavim tie chvile ktoresmemy,aj mammina prezivali dosledkom niekoho lahkovaznosti,beha mi mraz po chrbte.A to sipametam este z cias detstva-bolo to hrozne.Teraz uz mam svoju vlastnu rodinu ale tie obrazy utrpenia ma stalepred sebou,natosaneda zabudnut.

moni

AHOJ
MYSLIM SI,ZE BY SI TO NEMALA NECHAT TAK.TVOJA MAMA MALA STASTIE,ZE JU NIEKTO POSLAL NA CT...NECHAPEM,NACO TY LEKARI ROBIA SVOJE REMESLO,AK ICH TO NEBAVY...TAK TO URCITE NENECHAJ TAK...A DRZIM TVOJEJ MAMINE PALCE.

anairdana

chem aby mi niektopovedal,ci je to spravny posrupzo staranylekaraalebo nie-moj nazor je-zanedbanie lekarskej starostlivosti,s naslednou ujmou na zdravi.Mam alebo nemam pravdu,prosim poadte.Mame alebo nemame to nechat tak dakujem