Liecba predcasnej ejakulacie-EFEKTIVITA A VYSLEDKY

Príspevok v téme: Liecba predcasnej ejakulacie-EFEKTIVITA A VYSLEDKY
marian h.

Dobry den,
Mam 21 a myslim si, ze trpim predcasnou ejakulaciou. Dosiahnem orgazmus za velmi kratky cas ak ideme s priatelkou "naplno" tak je to skutocne do 1 minuty ako je definovana predcasna ejakulacia ale ak sa milujeme v miernejsom tempe tak je to najviac 5 minut. Priatelku vzdycky potom uspokojim inak a ona vravi, ze v tomto nevidi ziadny problem ale ako som cital tak tento moj stav moze byt choroba ktora sa da udajne vyliecit. Vela ludi hovori, ze to je kvoli mlademu veku ale s priatelkou zijem sexualnym zivotom uz viac ako 2 roky a nevidim ziadne zlepsenie.Chcel by som sa spytat kto uz podstupil takuto liecbu u doktora, co to obnasalo a ake su vysledky tejto liecby. Pocul som, ze moze byt na pricine kratka uzdicka v tomto pripade by som chcel vediet ci sa to da aj nejako laicky zistit bez lekara ale hlavne sa zaujimam (pretoze som chlap lenivy a este aj bojazlivy:) o formu liecby tabletkami zo skupiny tzv. SSRI antidepresív. Ma s tymto uz niekto skusenosti? Pomohlo to? Ake to ma vedlajsie ucinky? Za pomoc vopred dakujem (m.halgon@atlas.sk)