Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pusinkovanie na licka pri pozdrave

barbinka

nemám to rada, nemám rada blízky kontakt s ľuďmi ktorých nepoznám.súhlásím s keksom, že je to intimita medzi partnermi a teda okrem môjho priateľa a mojej rodiny ma nikto nepobozká.

jajka

ked som bola mala tak som neznasala bozkavanie babiek a tetiek pri zvitani a rozlucke. ale mam ich rada tak to znesiem, nie? a potom v puberte sa hlavne chalani pri zoznamovani chceli bozkavat :))) som rada ze to mam uz za sebou. ale niektori znami to maju v sebe taky zvyk, ak su normalni tak mi to nevadi, naopak. je to take srdečnejšie.

fraisee

a tak sak nejaku predstavivost ludia..no to by bola kava sa francuzakom nozkavat na uvitanu, co? :D kekso, ja sa nenecham oblizovat hocikym, tak hod kocku ladu do nohavic. a napr chlapi turci sa bozkavaju navzajom na lica.. prvy raz mi sice skoro oci vypadli, ale je to len sila zvyku.

xyz

tak tronka,v tomto mas pravdu,dost chlapov si neumyva ruky po zachode,co je maximalne nechutne a este aby som si s takym podala ruku,tak to k zivotu nepotrebujem

tronka

wwwwww ma pravdu ani ja ruky nepodavam fuuj a vacsina chlapov si neumyva ruky kadeco si skrabe pcha si to hocikde a potom mam podat ruku ?? fuuuj

nice

No mne je neprijemne ked ma niekto pobozka pri stretnuti okrem manzela a otca , ktoreho vidim raz za rok.A raz sme mali neprijemny zazitok ked prisla moja znama taka moc uvolnena a bozkala mojho muza a on to neznasa.Ona to vycitila , ze mu to nebolo prijemne ...no az potom .Ked sa ma na to pytala tak som jej povedala . ze mu to bolo neprijemne a ona sa mi zaprisahala , ze uz k nam nepride....som sa celkom potesila:))).

wwwwww

Ja to robim s rodinou a potom objatie a bozk na licko s dvomi naj znamymi kamoskami. Inak nie. Ruky si nepodavam s nikym, je to nehygienicke, mozno si predtym akurat vytriasal zvysok mocu z vtaka a neumyll si ruky:)

bambussa

ja sa tak zdravim iba s najlepsou kamaratkou.. no a potom trebars sa to robi ked sa vidim s nejakym starym znamym po dlhej dobe, teda vacsinou starsim alebo rodinym proatelom, ale nemam moc rada.

tronka

fraisee ale z kamosmi- kamoskami neviem ci by si sa zdravil(a) francuzakom :PP
a ja sa tiez zdravim s kamoskami pusinkovanim ;)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

pusinkovanie na licka pri pozdrave - Fórum - ZDRAVIE.sk