Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

novy virus

peta11

dakujem za nazory.
ano - ja chapem ako sa prenasa, ale tak viete, velakrat sa stane nejako neuvedome, ze si neumyjeme ruky. ja neviem - napriklad klucka do kancelarie je "chytena" tym virusom od niekoho a teraz sa jej dotknem. urcite, ze hned po chyteni klucky v kancelarii si neutekam umyt ruky. alebo napriklad ste v obchode a vyberate si rozky, ktore niekto pred vami nainfikoval holymi rukami, no a my ich potom zjeme. to su take tie zakerne okamihy, ale su realne. inak taka ta "povinna a obycajna" hygiena je jasna, len toto je rizikove.

[zruseny12]

peta11,no ja som si ten clanok precitala,neviem preco sa cuduju,ze to postihuje aj manazerov a podnikatelov atd.vyssiu vrstvu...je to jednoduche...taky ludia ziju tiez v stersse a stress im oslabi imunitu.../ved taky podnikatel,sa viac namaka ako normalny robotnik..../
a ci ockovat?tak nad tym som neuvazovala,lebo teraz som si precitala 1x o tom viruse...

usiko

hm, lekari ti povedia, ze sa treba dat zaockovat, to je jasne, ved z toho maju proviziu.....treba si uvedomit, ze zdravotnictvo nie je charota, ale biznis.....pozerala som zhodou okolnosti prispevok v TV na tuto temu, zltacka typu A, je to choroba spinavych ruk, teda - umyvat si ruky po zachode, po pobyte na akomkolvek verejnom mieste, po pouziti mhd, a vobec, hned ked sa vratite zvonka, domov alebo do kancla, umyt si ruky mydlom ateplou vodou...pouzivat papiuerove utierky jednorazove na verejnych toaletach, doma casto menit uteraky a tak.....a mate to...ziaden strach....producenti vakcin castokrat zarabaju na ludoch, co sa zlaknu mozneho, aj ked minimalneho rizika, a hufne idu kupovat vakcinu....a naco?Ja napriklad mam 30 rokov a nikdy som nemala chripku, a viem, ze ju ani nedostane, nebola som proti nej ani raz zaockovana, lebo to nepotrebujem.....

peta11

moniqa - prosim ta, ak sa teda pojdes na to popytat, napisala by si aj sem, ze co ti na to povedala samotna lekarka? dakujem

noooooo takze pokial viem

no ja som mal vakcinu euvax zadarmo,preplacala poistovna,a vakcina engerix stoji okolo 320sk jedna.A na ockovanie treba 3vakciny bud z euvaxu alebo z engerixu.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

novy virus - Fórum - ZDRAVIE.sk