Podla mna mi smrdi zadok

imunitka

Ten olej mozno stipe len na podrazdenej kozi. Mozno na rane to stipe a na celistvej pokozke nie. No ale na takom sparenom zadku to asi aj stipe.

...???

cajovnik??? ako myslis cisty cajovnikovy olej?? ja ho pouzivam ked mam opar alebo nieco ale to je silna vec..to musi na intimnych partiach stipat jak fras...uz viackrat som to tu citala ze aj ked ma niekto kvasinky alebo tak tak ze potierat cajovnikom...to myslite vazne?? a nestipe to?? ako to myslite nechapem..vysvetlite mi to niekto..ten cajovnik je ved fakt silny..

zadok

kekso, ja som dakovala za ten napad s utierkami, lebo mna by to asi tak skoro nenapadlo. inak toto chytanie za slovicka strasne milujem na forach :P

Ludia, co ste mi seriozne poradili, dakujem vam a inak ta basnicka je super :-DD

agina

Skuste si kupit v lekarni cajovnikovy olej a kazdy vecer po kupani nakvapkajte 3 kvapky na navlhceny kozmeticky tampon a povytierajte si analny otvor.Perfektna vec.Je to aj prevencia proti hemoroidom, odstranuje bakterie a zapach a citite sa sviezi.

mirka 23

Zadok, nemusíš si kupovať práve Carfree, sú dosť drahé, tie používam len na intímnu hygienu. Na zadok skús detské vlhčené utierky. Najlepšie a cenovo prijateľné sú z DM Babylove, sú tiež s Aloe.

kekso

ZADOK: pises: "dakujem este raz za odpoved aspon jednej normalnej osobe, ktora mi odpovedala ako prva"..lenze prva ti poradila toto: "tak sa umyvaj vzdy ked ides na wecko hlavne ked ides na velku"..to si doteraz nevedela?!!!!..:-O

kekso

ZADOK: pises: "dakujem este raz za odpoved aspon jednej normalnej osobe, ktora mi odpovedala ako prva"..lenze prva ti poradila toto: "tak sa umyvaj vzdy ked ides na wecko hlavne ked ides na velku"..to si doteraz nevedela?!!!!..:-O

hahaha

VIEŠ PREČO TI ZADOK SMRDÍ ?
PRETOŽE SA Z NEHO PRDÍ.
A KAŽDÝ DEŇ Z NEHO KAKÁŠ,
ABY VYŠLO TO ČO SPAPÁŠ.
-
A TEN ZADOK NEVETRÁ SA,
V NOHAVICIACH UKRÝVA SA.
A CELÝ DEŇ NEMÁ VZDUCH,
TAK VEČER Z NEHO CÍTIŠ PUCH.
-
TAK NEROB SI ZBYTOČNÉ STAROSTI,
ŽE NEMÁŠ ZADOK PRVEJ AKOSTI.