tehotenstvo???

Zoeinka

Ewus su uz v lekarnach take citlive testy ze aj po par dnoch ti to zistia

katica: si asi otehotnela uz predtym, po troch dnoch by si to este citit naozaj nemohla, a myslim ze ani test by to nezistil este. Takze s najvacsou pravdepodobnostou si uz tehotna bola viac ako tri dni

Zoeinka

iveta: po vysadeni antikoncepcie by bolo najlepsie keby si aspon 6 mesiacov neotehotnela, pretoze este v tebe zostavaju tie latky a mozu poskodit plod. Moja kamaratka otehotnela po mesiaci ako prestala uzivat antikoncepciu a od 3 mesiaca tehotenstva je na rizikovom a musi doma lezat ked chce babo donosit. A tiez moze byt babo poskodene.

cafka

bigy.no tak toto by som velmi chcela vediet aj ako radu pre kamosku,.mam otazku , vazne sa pri sexe moze vylucit male mnozstvo spermie este pre ejakulaciou? a to uz su take rychle ze dojdu tam kde maju? je to u kazdeho muza tak? a este ako dlho su spermie schopne oplodnit ked sa urobi napr.na brusko a po hodine vojde zase do vaginy bez toho aby si ho umyl, tak su tam este zive spermie ? aj ked su suche?

cafka

bigy.no tak toto by som velmi chcela vediet aj ako radu pre kamosku,.mam otazku , vazne sa pri sexe moze vylucit male mnozstvo spermie este pre ejakulaciou? a to uz su take rychle ze dojdu tam kde maju? je to u kazdeho muza tak? a este ako dlho su spermie schopne oplodnit ked sa urobi napr.

cafka

s priatelom sme mali nechraneny styk, urobil sa vzdy nie do mna...som tehotna, tuto sobotu som si robila test a vysiel poz, uz som bola aj na krv a vysledky su 1000/to je ich bodovanie/ ale pred tyzdnom v piatok som si robila test tehot, a vysiel negat.takze bud som este nebola tehotna.a potom ten druhy test ukazal poz za tyzden.alebo som bola tehotna pri prvom teste ale to test neukazal lebo bolo priskoro na to, podla mna ukaze az na 5-a viac dni ze si v tom...

qui

ahojky... injekcia vyvolavacia menstruaciu pomoze aj do mesiaca od pocatia? teda ked sa uz zahniezdilo oplodnene vajicko? mozu mi ju dat aj na pohotovosti? prosim poradte co najskor...

amyy

som tehotna... spravila som si test, 9 dni po sexe, bol pozitivny... co teraz? da sa to este nejak vyriesit inak ako potratom? prosim co najskor odpovedzte... p.s.: je nemozne aby som isla ku gynekologovi, mam na to vazny dovod...