Vadí chalanom akne na dievcatach????????

Príspevok v téme: Vadí chalanom akne na dievcatach????????
fibi123456789

Ahojte, viem ze toto je uz dlho prepierana tema, ale aj tak by ma zaujmali aktualne nazory. Je pre chalana neprijemne byt s babou ktora ma akne?? Je to pre neho problem, velky problem?? Dokázali by s takou babou chodit?? Nemusi to byt tazka forma akne, ale ci by sa za nu trebars nehambili.Dakujem za prispevky

Nik@

Ahoj Mám akne už od 9 rokov teraz mám 13. Mám ich na tvári ale niekedy aj na chrbte ale to málokedy. Všetci chalani s našej triedy ma neznášajú už od 1 triedy alebo lepšie povedané ma nenávidia. Teraz som v 7 ročníku niektorých chalanov to už prešlo ale tý ktorý si o sebe myslia že sú bosi, páni atď...... .Ja stále neviem prečo ma neznášajú či preto že mám akne alebo či preto že som najvyspelejšia z celej triedy alebo prečo ja neviem už som sa ich to veľa krát opýtala ale oni mi povedali že len tak ja tomu naozaj nechápem :(((

3bitka

Caute kocky, ja som mala akne a bola som dost chuda, 162 cm a 44 kil, ale ziadne diety, ja som si dopriala, co som chcela a priberanie nic. Zacala som brat Jeanine HAK a plet po par mesiacov krasna, ale pribrala som, mema sice len 48, co nie je vela, ale musim si sakra davat pozor na to, co zjem, aby sa to nezvysilo, takze, ja som pribrala no a teraz mam dilemu, ci si kontrolovat co zjem stale, lebo ma to strasne nebavi, ked predtym som jedla piate cez deviate a bola som vychudnuta, alebo mat krasnu plet:((A nech mi nikto nehovori, ze sa z HAK nepribera, (pozor nehovorim, ze z kazdej, predtym som brala Regulon a nepribrala som, ale ten mi uz potom nerobil dobre), takze tak kocky:)

njurrrr

No...po antikoncepcii sa plet zlepsi, lenze sa ja najviac bojim ze welmi priberiem...totizto nemam ani uplne extra chudu postawu...mam problem ze zjem cosi naviac a uz priberam..:((

ewkaaaa

antikoncepcia mi pomoze? tak aby som sa nevyhadzala...ale ja nechapem mam ist ku gyn a povedat jej ze chcem antikoncepciu ale taku po kt sa mi prestanu tvorit vyzazky a taku z ktorej nepriberiem a taku po ktorej mi budu chodit kramy konecne pravidelne? pretoze mam taky probrel ze mi ide zakazdym inak.. len neviem na koho sa mam s tym obratit, ci staci ist ku gyn, a povedat jej jednoducho ze chcem antikoncepciu koli vyrazkam?pretoze vela dievcat hovori ze po antikoncepcii sa im plet viditelne zlepsila

phones

ak ste vsetko mozne vyskúsali na akné, no nic nepomáha ----tak skúste sa ist opytat obvodnej lekarky ze ci nahodou nemate prechaldnute oblicky alebo inak chore oblicky..u mojej kamosky to bol problem..stale mala holé kríže .veď velka caja no.=/

zuzak

mozno to vyznie divne ale myslim ze niektorym to akne dokonca pristane... poznam par takych ludi, co si ich bez toho uz ani predstavit neviem=) ale myslim to uprimne v dobrom... ja by som podla akne neposudzovala, aj ked teda tu je to skor otazka pre chlapov... ale chalani sa tym tiez trapia, podla mna to maju aj horsie, pretoze my mozeme aspon HAK nasadit ked je to zle ale co oni? a kvoli malym vyrazkam sa tu uz vobec netrapte... je tolko vela horsich veci...hlavne optimizmus, radost do zivota a trosku make-upu a je to=)

fibi123456789

Presne aj ja mam pocit ze niekedy je to z make-upom zakryte, hlawen vecer..horsie je to na dennom swetle to uz tak dobre newyzera...ale bojim sa ze ked ma niekto uwidi bez make-upu zdrhne hned..:(((

lenuliatko

baby tie ktore mate akne nehladajte vinu len na tom ze si ju encistite alebo na kozmetike.ja som tiez mala akne a dala som sa vysetrit na helikobaktera.sla som na gastro na hadicku do zaludka a zistili ze mam chornicky zapal zaludka na jednom mieste a helikobaktera.z neho som sa vyhodila na jednej strane tvare a zo zapalu zaludka okolo ust tesne pri pere.brala som lieky ktore boli tazke hnusne bolo mi z nich na grc ale prezila som to a teraz uz je to uplne super.kupila som si lampu biostimul ktora stoji sice 12 tisic ale kazdy den som si nasvecovala plet a mam ju teraz uplne hladku a uz len male bodky po akne a stale si to liecim a trva to uz tristvrte roka a je to vidietlna zmena.odkedy mi zsitili zapal zaludka a helikobaktera za posledne 4 mesiace sa mi plet vyyyrazne zlepsila.tiez som sa vsak velmi trapila bolo to premna hrozne obdobie ked som sa vyhodila nevedela som vsak zcoho.takze poziadajte aj svoju lekarku o papierik na endokrinologiu kde vam vezmu krv na hormony ci nie je zvyseny napriklad muzsky hormon z ktoreho sa my baby casto vyhodime.vela stastia
a inac necitala som si vsetky prispevky takze ak uz niekto nieco podobne napisal tak pardon :)