Vadí chalanom akne na dievcatach????????

Príspevok v téme: Vadí chalanom akne na dievcatach????????
fibi123456789

Ahojte, viem ze toto je uz dlho prepierana tema, ale aj tak by ma zaujmali aktualne nazory. Je pre chalana neprijemne byt s babou ktora ma akne?? Je to pre neho problem, velky problem?? Dokázali by s takou babou chodit?? Nemusi to byt tazka forma akne, ale ci by sa za nu trebars nehambili.Dakujem za prispevky

jujka

No ja maam..hlavnee na bradee...sice nie je to welmii strasnee..ale vadi mi to..maaam frajera..ktoryy voobec nemaa akne..a je mi divne ked ma pobozka alebo tak:(divny pocit:(

hazelnut

NEPOMOZE. ja mam uz davno po puberte a akne mam stale. taktiez som brala na to rozne lieky, vodicky, behala po x koznych ale nic nepomohlo, a iny zdravotny problem nemam. ale nikdy som nemala pocit ze by to chalanom extra vadilo, o napadnikov som nemala nudzu.

Hapacabanna

Ja si myslim,ze ked milujes,nie je co riesit.:)Ale samozrejme,silne akne nie je prave oku lahodiace.Naopak,jemne pupaciky a vyrazky nie su koniec sveta.V dnesnej dobe je velmi vela ucinnych preparatov,ktore ti s akne pomozu.Ak si uz zufala,kozny odbornik je tu prave preto.Niekedy je na silnejsiu formu akne vhodne predpisat antibiotika,kt.ti urcite pomozu(ved na co ine by sme sa potom mali spoliehat nie?:))A moja posledna veta,ak si v puberte,pravdepodobne to beries ako problem,no ked dospejes,v zivote budes hladat ine hodnoty,ako to,ci ma niekto akne,alebo nie :)

kikulka

no ak sú tie pupáčiky sem tam,tak fajn,to mi nevadí,raz za čas ich má asi každý.Ale osobne si myslím,že silné akné nie oku veľmi príjemné,ale za to človek nemôže a taktiež to nie je priorita mať krásnu čistú pleť.Som zástancom toho,že ak niečo nie je dobré na povrchu,asi nie je ani dobré zvnútra,určite sa za tým skrýva iný zdravotný problém,preto by som akné nepodceňovala,teda silné akné

kellysa

Pre pubertalnu mladez je ako prioritna vec vo vztahu vzdy vzhlad. Ked z toho vyrastiete, pochopite, ze tento svet sa toci okolo niecoho uuuplne ineho.

johny elko

Caute baby, zaujmava tema. Ja mam dievca ktore nieje uplne dokonale ale pre mna je ta NAJ. nehambim sa za nu, to by som si nikdy nedovolil. Myslim ze nieje dolezite co je na povrchu ale co je vo vnutri.

fibi123456789

No ved to prave neviem, este som nechodila s chalanom ktory mal akne ale myslim ked tak kukam okolo poznam vela pritazlivych chalanov ktory nemaju uplne dokonalu plet a vedela by som si kludne predstavit chodenie s nimi. Lenze podaktori chalani su iny, ale vtedy to asi je o niecom inom.