Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

POISTOVNA

Príspevok v téme: POISTOVNA
kikuus

asi trochu odveci ale newiem si dat rady...isty cas som pracovala v CR a zamestnavatel mi zmenil poistovnu za cesku s tym ze mi dal papier ktory mi sluzi ako nahrada za karticku poistenca ze do 2 mesiacov na adresu zamestnavatela pride karticka a da mi ju..lenze ja som dala vypoved a som zase na slovensku..a teraz neviem kam ist ked chcem poistovnu zase zmenit na slovensku alebo da sa mat poistovnu aj tam aj tam??neviem co robit naozaj...nemam karticku ani nic

kikuus

a tu nastava dalsi problem, bola som vo vseobecnej zdravotnej ale potom som sa dala do europskej zdravotnej ktora tu zrusila posobenie avsetkych nas presunuli docasne do nejakej verejnej ale neviem vobec co je to zac..je to dost komplikovane co?

oli

Neviem presne aký papier ti zamestnávateľ dal, ale od nás sa dáva na prechodné obdobie formulár E-111( v súčasnosti európsky zdravotný poukaz). V každom prípade si do konca septembra zájdi na niektorú poisťovňu, najlepšie tam kde si bola poistená pred odchodom do zahraničia,nech ti poradia.

aljoska

nemožeš byť poistená v 2 štátoch.Ak máš výpoved od zamestnávatela pošli ju kde si bola predtým poistená.Oni by ti mali poslať prihlášku a po jej prijatí aj preukaz poistenca.A zatial by ti mal stačiť ten papier.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

POISTOVNA - Fórum - ZDRAVIE.sk