Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pomohol vám kožný na akné???

lienkamedulienka

ahoj ja som tiež mala obrovské problémy..chodila som kozmetičke na čistenie a kožnej..zlepšenie nič moc teda akurat z tych kremikov som mala mastu pleť..ale treba to aby ti nezostali jazvičky..upravilo sa to všetko až pri užívaní antikoncepcie..odvtedy sa mi výrazne zlepšila pleť a už nemusím chodiť anikonžnej...ani kozmetičke..

dada

Ano,roaccutane je liek(tabletky) a je len na predpis od kozneho,predpisuju ho len pri silnych formach akne,ked nezabera ina liecba,alebo pri tendencii k tvorbe jaziev.jednoznacne treba ist ku koznemu a on to posudi,niekedy mozno staci nieco slabsie,predtym sa robia krvne vysetrenia,pecenove testy,ci telo ten liek zvladne, a babam musim pripomenut,ze pocas terapie musia brat antikoncepciu,lebo keby nahodou otehotneli,tak je to problem,lebo to ma teratogenne ucinky(moze potratit),alebo sa narodi postihnute dieta,takze treba podpisat papier,ze budete brat H.A.

monicka2509

a je to len na lekarsky predpis?ja mam tiez problem s akne,ako nie je to hrozne,ale pred menstruaciou sa mi stale vyhadzu vyrazku a nie je to prijemne,mam 21 rokov

dada

caute,ano simon,uhadol si,ide o roaccutane a fakt to pomohlo,nezlaknite sa, co o tom vsetko pisu a ten letak radsej netreba citat.jasne ze kazdy na to reaguje inak,ale moja dcera nemala ziadne vedlajsie ucinky,krv mala v poriadku,brala to pol roka 30mg.denne,a teraz je uz 3 mesiace bez lieku a nevratilo sa nic.podla mna je to jedine co fakt pomaha.

simon33

dada,jasne,ze mozes napisat nazov lieku...aj ked ti z nas, ktori si uz nieco preskakali tusia, ze ide o roaccutane...uhadol som? ja som sa tiez liecil a jeho pozitivne ucinky mozem tiez potvrdit

wiwien

dadka takže tvojej dcérke kožný pomohol.ono ja som bola už u kožného, len nikdy som nemala trpezlivosť na to stále tam chodiť a meniť tie lieky, ale možno práve to bolo chyba. lebo ozaj aj ja som už vyskúšala tolko prípravkov, krémov z lekární a drogérií a mám pocit, že toho akné sa nezbavím ani do 30tky a to mám 21 rokov a problémy od 15tich.človeka ide už aj poraziť.a tak isto mám problém k tvorbe jaziev, čo ma hnevá, lebo si to stále tlačím a potom to tak vyzerá.čiže jej to pomohlo??

dada

ahojte,ak vam mozem poradit,ja mam s koznou velmi dobre skusenosti,moja dcera(13) mala hrozne akne,tvorili sa jej jazvy a teraz sme pol roka po liecbe a ma plet ako babatko.keby som to vedela skor,neminala by som tisice,na vselijake kremiky v lekarni,ktore aj tak nepomohli.neviem,ci mozem napisat nazov lieku,ale rada by som pomohla aj ostatnym,lebo to fakt!!!!!!! pomaha zo dna na den.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.