Akné - ako nato?

anonym28

a co konopna pletova voda? je dobra? mozem si napr. rano a vecer vycistit plet konopnou pletovou vodou a ked pridem zo skoly sirovym mydlom a dat konopny krem? alebo co poradite?

myslim

myslim ze sirove mydlo a konopny krem je ta najlepsia volnopredajna kombinacia na akne,a to teraz myslim vazne.Tieto dve veci boli vzdy veci, na ktore som sa mohol pri akne spolahnut :)

hhh

ked chceš dobrú konopnú kombináciu, vyskúšaj bielu vdovu z holandska plus nejaký ten hašiš. určite ti pleť vyzdravie :)

damian

Nie, mineralne vody sa nesmu pit vela, nie viac, ako 2 dl denne, lebo dehydruju! Treba pit 2 az 2 a pol litra cistej nesytenej vody denne + zelene caje, najlepsie matovy a zihlavovy, alebo ine protiplesnove.

anonym28

stravujem sa zdravo, pijem mineralky a vela zihlavoveho caju...ale chcem vediet ci je sirove mydlo a konopny krem dobra kombinacia? alebo radsej konopna pletova voda a konopny krem? pocul som ze tie veci z konope fakt zaberaju...

tronka

a ktomu co dodal drejan poriadne sa stravovat ziadne mastne jedla, salamy ,alkohol atd atd ,,,treba pit vela mineralnej vody,precistujuce caje,vela ovocia,zeleniny,suchsiu stravu,,atd atd ,,,,,,,,mne pomohla hlavne ta strava plus je samozrejme to cistenie pleti ...

drejan

S Aknem som mal aj ja problemy a nasiel som niekolko rieseni. Prve je ist ku kozmeticke. Vsetky ti ich povytlaca, ponatiera roznymi kremami a uplne zmiznu. Problem je vsak ten ze je to len docasne riesenie. Hlavna vec je udrziavat pokozku cistu a odmastovat ju. Neviem aky mas ty typ pleti ale ja som ju mal mastnu teda dost takze som si kupil v lekarni normalne 60% lieh a tym som si tu pokozku cistil. Velmi to pomohlo. Plus je urcite dobre zajst za koznou po nejake tie maste. No a najlepsie skombinovat vsetky tri riesenia. Teraz som sa akne zbavil a cistim si pokozku len cistiacim gelom a vodou od garnieru alebo Lorealu. Je to trochu drahsie ale aj ucinnejsie. Vela stastia