Nubudem ´´mu´´ robit orál !!!!!!!

Príspevok v téme: Nubudem ´´mu´´ robit orál !!!!!!!
anti-oral.88

Je taký chlap vo vztahu (v sexe)
kt.nenuti svoju parknerku robit oralny sex...
Alebo vam to je jedno ako sa vaša parknerka citi ? len aby ste sa vy uspokojily !!!
Ani ja nepožadujem aby mne robil oral....NIE !!!!
Ved existuje kopa iných polôh v sexe...no nie?
NAPR. ja...mam odpor k tomu...akože ja nebudem robit ORAL , predsa ked sa mi niečo hnusi tak to nebudem robit,to radšej sa s nim rozidem ,
čo si o tom vy myslite?

machulka006

monica - problém bude asi v tom, že nevieš asi čo je oral a anal...teda súdiac z tvojho príspevku...pri anale sa nelíže zadok... :) toď vše...

dancul1

monica!!!!!
inak pocuj, teraz ma skodovka taku akciu ze: VYMEN STARU ZA NOVU. daj bacha aby si neskoncila v bazare. za stieracom budes mat zasunuty listok z napisom:
VYHODY - Perfektna karoseria, velmi zachovaly motor. malo jazdena.
NEVYHODY: Soferove dvere nejdu otvorit, treba nastupovat cez spolujazdcove. Prvy a treti rychlostny stupen nejdu zaradit.
POZNAMKA: Auto je iba pre vernych zakaznikov SKODOVKY!!

serifka :)

nevidim na tom nic zle a zvrhle, pokial a;e samozrejme do toho nikto nikoho nenuti.. Ja som som to takymto sposobom spravila priatelovi az po 2,5 roku, nokdy ma do toho nenutil, proste musela som sa na to citit sama-a teraz sa toho neviem nabazit :). A on povedal, ze sa oplatilo cakat :). Takze ja si myslim, ze ked sa dvaja lubia a ich vztah je uprimny tak je to ok...

monica!!!!!!!

mb-cka : anal a oral je FuuJ
akože pomysliet že mu lížem bud jeho zadok alebo penis...nemyslitekne...čo už my ženy mame pre tých chlapov pretrpiet? Všetko čo si chlap zakikirika mame mu urobit...a hovorim o tých veciach čo su nam uplne proti strti.
Ked raz nechce,hnusi sa jej to..nech si stoji za svojim..