Nubudem ´´mu´´ robit orál !!!!!!!

Príspevok v téme: Nubudem ´´mu´´ robit orál !!!!!!!
anti-oral.88

Je taký chlap vo vztahu (v sexe)
kt.nenuti svoju parknerku robit oralny sex...
Alebo vam to je jedno ako sa vaša parknerka citi ? len aby ste sa vy uspokojily !!!
Ani ja nepožadujem aby mne robil oral....NIE !!!!
Ved existuje kopa iných polôh v sexe...no nie?
NAPR. ja...mam odpor k tomu...akože ja nebudem robit ORAL , predsa ked sa mi niečo hnusi tak to nebudem robit,to radšej sa s nim rozidem ,
čo si o tom vy myslite?

lilly

Ahoj, tak ja si myslím, že ak sa dokážeš pri sexe celá odviazať, mala by si vedieť odhodiť tieto zábrany, ak chceš partnera dostatočne sexuálne uspokojiť, nie len preto aby bol spokojný len on, ale v podstate aj pre seba, vieš on ak uvidí, že ťa baví to, čo mu robí dobre, tak na jednej strane ti to bude o to viac oplácať aj on a na druhej strane sa nemusíš báť, že si to pôjde dať urobiť niekam inam...ale to sa budeš musieť naučiť postupne si zvykať ak máš k tomuto taký odpor...ak je ti to nepríjemné pre chuť, tak existujú rôzne pomôcky...a možno keby si si to nechala urobiť aj od neho ty, zažila by si niečo očarujúce...a možno časom odhodíš zábrany bokom...

trubeles

Co ti mam nato baba povedat...zaspala si dobu a neverim ze niektori chalan by dokazal zit uplne bez toho aby videl svoju zensku lizat mu gule
Odbrzdi to!