Prostatitida???

Príspevok v téme: Prostatitida???
drejan

Asi pred rokom a pol som mal nechraneny pohlavny styk po ktorom ma asi tyzden palilo pri moceni. Nebol som s tym sice pri lekarovi ale preslo to samo. Vyse roka bol pokoj ale potom na zaciatku tohto leta som zacal mat rovnake priznaky plus bolest medzi mieskami a zadkom. Niekedy vystupuje aj vyssie do udu. Ako prve som sa liecil 10 dni Biseptolom. Priznaky ustupili ale vratili sa. Potom som sa liecil u urologa Azatrilom (bolo aj vysetrenie prostaty a zevraj v poriadku)a este neviem cim. Nakoniec Coxtralom a Doxyhexalom. Pichanie sice zmislo ale bolest ostala a s tym je spojena slaba erekcia. Podotykam ze mi robili rozne testy z mocu, vytery a aj jeden test za 1800,- na ktoreho vysledky sa cakalo mesiac. Myslim ze na chlamydie. Vsetky vsak boli negativne. Neviete co s tym? Rozmyslal som ze pojdem darovat krv ze mozno mi nieco zistia tam ale na internete som sa docital ze darovat nesmie nikto kto bol v poslednom roku lieceny alebo mal podozrenie na pohlavnu chorobu. Nejake rady? Vopred dakujem.