Väčšie a pevnejšie prsia...

Príspevok v téme: Väčšie a pevnejšie prsia...
lilly

Ahoj, potrebovala by som trošku poradiť, mám 21 rokov a chcela by som vyskúšať jeden prípravok na zväčšenie pŕs, volá sa Decolen...má s tým niekto skúsenosť??Nie že by som na tom bola zle, práve naopak, ale chcela by som to vyskúšať a neviem či to nemôže negatívne zapôsobiť na celé telo, teda či je z toho možné pribrať, pretože to v žiadnom prípade nechcem..Ak ste skúšali napr. niečo iné a osvedčilo sa to, budem rada ak mi poradíte..ďakujem

Zuzka_22

V článku -odkaz odstránený- som si prečítala recenziu na prípravok Super prsia. Mal by zväčšiť a spevniť prsia. Nemáte s ním niekto skúsenosť?

ssia

inac zevraj HAK ti nabura cely hormonalny system a zblbne organizmus...a nemusia ti z toho narast, am to XYZ vedlajsich ucinkov a tak...ale to asi vies, len si precitaj tie vedlajsie ucinky;) ja by som si HAK asi predpisat nedala.

pipinka:)

Takže ja som si práve včerak kúpila decolen len 60 tbl. som zvedavá či to pomôže mám na pláne ešte kúpiť prsia extra a potom striedať tieto dva výrobky a za 2 týždne si idme dať predpísať HAk držte palce nech mi narástú duddy riadne:D

zberatel

Moja pekna pokial si zo sebou spokojna,o čom si sa mimochodom zmienila,chce to len najsť si kvalitného partnera a ten ti povie aj keby si mala -1ky tak vypadáš úžasne !

mirka 23

Lilly, nehnevaj sa , ale myslím si, že už nevieš čo od rozkoše. Keď budeš staršia, budeš mať úplne iné problémy, iné priority.

lilly

Ikuska, ale ja ich nemam ovisnute a ani velmi male...naopak su pevne, lebo som pravidelne cvivila, ale chcela by som aby boli este vacsie....

ikuska

pozri s malych abo ovisnutych ti ziadne tabletky neurobia prsia velke a pevne jedine tak plastika

aj ja by som xcela vecsie pevne mam dost,nevravim ze mam male ae mohli by byt vecsie lenze ked sa ti tam neviaze tuk,nemas dostatok potrebnych hormonov tak ich mas male nemusis byt ani chuda poznam zopar bab co su chudunke a maju velke prsia a zasa naopak