Neverim! Sokujuci rozchod?

Príspevok v téme: Neverim! Sokujuci rozchod?
Piera

S priatelom sme spolu 4 mesiace. Tvrdi ze v zivote nikoho nemiloval tak ako mna a chcel byt so mnou do konca zivota. Este vcera sme boli na vinobrani, kde mi kupil velke pernikove srdce. O par hodin neskor sme boli na icq, kde sa ma medziinym spytal, kolko som mala pred nim frajerov. Napisala som 5 a od odpisal, ze siesty nebude. Ze som mu tym vyrazila dych a ze je to nanho moc. Ale ked som sa na pocet byvalych pytala ja jeho, tak povedal, ze nevie, ze to neratal. No a teraz ma uz nechce vidiet. Mimochodom, mam 31, on o trochu viac. Ja neverim!!! Som z toho v takom soku! Ked som sa pytala na dovody, nechcel mi nic povedat. Je toto normalne?

DESmodka

no podla mna tu nejde vobec o to ze si mala 5 vztahov pred nim... asi je este nedozrety... to nie je vysvetlenie ze 6 nebude, nevie si najst lepsiu vyhovorku?

Piera

on mi doteraz neustale hovoril ze ma miluje, ze chce byt so mnou, ze mu na mne strasne zalezi ako na nikom inom. ze sa strasne strasne boji aby som ho neopustila. stale mi vyhadzoval na oci, ze ja budem ta co sa s nim rozide a ze pri nom si mozem byt ista ze ma neopusti nikdy. a teraz po tom ako som mu povedala kolko som mala byvalych, tak koniec? a ze to srdce co mi dal mam vyjebat von oknom? - citujem. je 5 vztahov na 31 zenu vela??

chilli999

Ano, je to mozne. Ja som bola s mojim viac nez 2 roky spolu, presne tie iste reci, ze nikdy nikoho nemiloval tak ako mna, ze vsetko pre mna obetuje blablabla... Z urcitych dovodov stratil rodicovske zazemie v tom case sa stali aj ine emotionalne veci, ale to ho neospravedlnuje za to, ze ma zbabelo tehotnu v 5 mesiaci opustil, lebo sa na neho nalepila ina.
Takze sa pouc a bus rada, ze je tak ako je, ze nie si tehotna a prezivas \\\"len\\\" emotionalne a nie existencne trapenie.
Ja so milovala tak silno, ze som cely cas myslela a este stale myslim na sebevrazdu, ale nemozem tu moje dietatko nechat same, takze hladam pomoc u psychologa, ale lepsie to este stale nie je, hoci presli uz skoro dva roky odvtedy.
Drzim Ti palce aby to za par dni/tyzdnov bolo lepsie a aby si nasla toho praveho.