darujem YADINE

Príspevok v téme: darujem YADINE
usiko

Ahojte baby, zostalo mi YADINE na dva mesiace, expir. doba do 02/2009. Ktora ste z Kosic, darujem vam to.....ozvite sa mi, prosim, boli dost drahe a nechcem aby sa zbytocne pokazili.....
Uprednostnim uzivatelku, ktora mi ukaze recept na tieto tabletky od lekara, aby som si bola ista, ze ich moze brat a neublizim jej tym, ze jej ich dam. Dakujem.

barbinka

že nechcela predať,haaa.
zaujímavé, že si to vtedy nepovedala. stále si len vyprávala, že to je málo koľko ti chcem dať. zaujímavé, že po pol roku ti už na peniazoch nezáleží, klamárka.

usiko

no vies, mne tie peniaze netreba, zarabam dost, takze budem rada ak sa ozve nejaka mila slecna, ktorej takto pomozem.....tebe som ich predat nechcela, ti nedoslo, moja? Ty asi nezabudnes ani na jednu hadku z toho mnozstva, co si tu mala, ze?

Takze este raz, kto by chcela yadine, nech sa ozve, bud na mail alebo tuto, ved to je jedno.....ak nie, tak ich vyhodim, nie je problem....alebo ich zajtra odnesiem lekarovi, nech ich niekomu da.....

barbinka

nikto ich od teba nekúpil? ponúkala som ti peniaze za to, ale sa ti málilo a teraz ich už ideš darovať. haaa